15-letnia Viki Gabor zareagowała na opinie ws. jej „dorosłego” makijażu. Dosadne słowa jeszcze bardziej zdenerwują hejterów

Viki Gabor

Viki Gabor

15-letnia Viki Gabor ma dość krytycznych uwag na temat swojego wyglądu. W rozmowie z tabloidem odniosła się do opinii krytyków. Oj, to pójdzie im w pięty!

Viki Gabor, obok Roxie Węgiel, jest najpopularniejszą wokalistką młodego pokolenia. Sławę przyniósł jej udział w drugiej edycji programu The Voice Kids Poland. Jeszcze większy rozgłos zapewniło jej wygranie 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dwa lata temu na rynku muzycznym ukazał się jej debiutancki album (Into My Imagination).

15-latka jest bardzo aktywna w social mediach. Na jej profilu na Instagramie codziennie pojawiają się nowe materiały. Młoda gwiazda lubi pozować w makijażu i kobiecych kreacjach. W takim wydaniu pojawia się też na scenie. Część fanów nie rozumie tego, że dziewczyna w tym wieku się maluje. Pod jednym z jej ostatnich zdjęć zasypali ją krytycznymi uwagami:

  • Dziewczynko z zapałkami, ty masz dopiero 14 lat…

  • To tak teraz wyglądają dzieci?

  • Wyglądasz jakbyś miała 30 lat.

  • Straszne. I teraz tak będą wyglądać 15-latki?

  • Nie szkoda ci młodzieńczego wyglądu?

  • Wiki. Nie zapominaj, że jesteś po prostu jeszcze dzieckiem. Jeszcze nie kobietą. Zluzuj szelki – pisali.

Viki Gabor reaguje na głosy krytyków. Co powiedziała?

Dotychczas 15-latka raczej milczała w sprawie natłoku krytycznych głosów. Dziennikarze tabloidu Faktu poprosili ją o odniesienie się do opinii ludzi, którzy twierdzą, że używa zbyt mocnego makijażu. Młoda gwiazda nie widzi problemu. Przyznała, że w takim wydaniu pojawia się tylko i wyłącznie na scenie, bo jej specyfika po prostu tego wymaga:

Na scenie powinien być założony makijaż, bo scena tego wymaga. Na co dzień jednak nie chodzę w takim makijażu. Jeśli komuś przeszkadza, że na scenie jestem umalowana to jego problem. Ja wiem, jak jest naprawdę.

Trudno nie zgodzić się z argumentami Viki. Ponadto, jeśli kogoś przesadnie „gorszy” wizerunek sceniczny nastolatki, to przecież nie musi śledzić jej w social mediach ani chodzić na jej koncerty. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Viki Gabor - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×