Spice Girls na zamkniętej imprezie. Tym razem nie zabrakło Victorii. To jak potraktowała Emmę mówi wszystko o ich relacji

Spice Girls

Spice Girls

Spice Girls się nie lubią? Najnowsze zdjęcia ze spotkania Victorii Beckham z dwiema z wokalistek girlsbandu nie pozostawiają złudzeń. Tak naprawdę wyglądają ich relacje.

Spice Girls uchodzą za najbardziej kultowy girlsband w historii. Od ich debiutu minęło już prawie 30 lat. W tym roku grupa świętuje ćwierćwiecze wydania drugiego albumu – Spice World. Z tej okazji przygotowano dla fanów masę niespodzianek. Do sprzedaży trafiły wznowione wydania wzbogacone o nowe piosenki oraz odświeżoną oprawę graficzną.

Słynny brytyjski kwintet ustanowił sporo rekordów i odniósł mnóstwo sukcesów na rynku, a każda z wokalistek może pochwalić się udaną solową karierą. Melanie B skupiła się na pracy w branży fitness, Emma rozkręciła biznes z ekologicznymi produktami dla dzieci, Melanie C regularnie koncertuje i wydaje nowe płyty, Geri poświęciła się życiu rodzinnemu, chociaż wypuściła kilka dobrze przyjętych singli, a Victoria spełnia się w branży jako projektantka i jest najlepiej zarabiającą z całego girlsbandu. Jej majątek został wyceniony na prawie 50 milionów dolarów (pełne zestawienie tutaj).

Beckham jest także jedyną członkinią Spice Girls, która nie uczestniczyła w ostatnim powrocie grupy. Gwiazda dała w ten sposób jasno do zrozumienia, że z jej przygoda z muzyką dobiegła końca wraz z występem zespołu na zamknięciu Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

Wielu fanów zastanawiało się, jak wyglądają relacje Victorii z koleżankami z dawnych lat. Niektórzy spekulowali nawet, że powodem jej rezygnacji z kolejnej reaktywacji były nieporozumienia sprzed lat. Ile jest w tym prawdy? Odpowiedzią są najnowsze zdjęcia, jakie trafiły do sieci.

Kontakt Victorii Beckham ze Spice Girls? Czy się lubią?

Wokalistki wielokrotnie dziękowały Victorii w zaangażowanie w promocję projektów Spice Girls w okrojonym składzie. Geri Halliwell w jednym z wywiadów dla brytyjskiej telewizji wyznała, że „to, co robi Posh Spice [pseudonim Victorii – red.] jest nieocenione i bardzo zauważalne”.

Żona Davida nie tylko udostępniała na swoich bardzo popularnych profilach w social mediach informacje o koncertach i innych wydarzeniach, ale też przygotowała dla Melanie B, Melanie C, Emmy i Geri kilka strojów. Z okazji obchodzonego w czerwcu miesiąca dumy, w którym organizowana jest większość Parad Równości na całym świecie, Beckham stworzyła linię sygnowaną marką Spice Girls. Ale to nie pieniądze są dla niej głównym motywem godnego podziwu wsparcia, a ogromna sympatia, jaka wciąż łączy ją z pozostałą czwórką. Właśnie możemy przekonać się o tym po raz kolejny.

Kilka godzin temu Victoria udostępniła na Instagramie zdjęcia ze spotkania ze Spicetkami na imprezie zorganizowanej przez Geri. Kreatorka trendów miała okazję nadrobić zaległości w rozmowach m.in. z Melanie C i Emmą. Obie pięknie wystylizowane w czarne stroje spędziły razem wieczór w luksusowej restauracji.

Kocham was Melanie C i Emma – napisała Beckham.

Na krótkim filmiku, który Posh wrzuciła na Instastory, można zobaczyć jak czule obejmuje Baby Spice, z którą ogląda teledysk do pierwszego singla zespołu Wannabe przepleciony opowieściami z planu z tamtych lat.

Ciężko o bardziej dosadny dowód sympatii i przyjaźni, którą udało się utrzymać kobietom na długo po rozpadzie Spice Girls. O niej zresztą nagrały w 2007 roku ostatni wspólny singiel Headlines opowiadający o nigdy niekończącej się przyjaźni.


Victoria Beckham i Emma Bunton

Victoria Beckham i Emma Bunton

Victoria Beckham i Emma Bunton

Victoria Beckham i Emma Bunton

Victoria Beckham, Emma Bunton i Melanie C ze Spice Girls po latach

Victoria Beckham, Emma Bunton i Melanie C ze Spice Girls po latach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×