Victoria Beckham stworzyła kolekcję ze Spice Girls! Koszulka kosztuje ponad 400 zł, ale fani będą zachwyceni

Spice Girls

Spice Girls

Victoria Beckham we współpracy z koleżankami z zespołu stworzyła nową kolekcję ubrań, która właśnie trafiła do sprzedaży. Miała ku temu szczególny powód.

Victoria Beckham stała się sławna dzięki występom ze Spice Girls. Po rozpadzie grupy skupiła się na solowej działalności. Płyta, którą wydała w 2003 roku, nie odniosła większego sukcesu. Krytycy twierdzili, że jest wielkim rozczarowaniem, a słynna Posh Spice lepiej, żeby wyglądała, niż śpiewała.

Żona Davida Beckhama zdecydowała się zrezygnować z muzycznej kariery i od 2008 roku zajmuje się jedynie projektowaniem ubrań. Już wcześniej, bo w 2004 roku, wypuściła na rynek pierwszą kolekcję dodatków, a dwa lata później wydała książkę o modzie, rok później ukazała się jej kolejna publikacja. Od tamtej pory ma już ugruntowaną pozycję w branży, a ubrania, które sprzedaje, cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientek.

Victoria Beckham stworzyła kolekcję z zespołem Spice Girls

Victoria Beckham nie od razu została entuzjastycznie przyjęta z nowym biznesem. Długo musiała zapracować sobie na uznanie nie tylko klientów, ale zwłaszcza przedstawicieli tej trudnej branży, jaką jest świat mody. Udowodniła jednak, że ma wyczucie stylu i smykałkę do trendów, a jej firma już od kilkunastu lat wiedzie prym i sprzedaje swoje produkty w ponad 400 placówkach na całym świecie.

Asortyment w sklepie Victorii poszerzył się o dwa produkty dedykowane głównie fanom Spice Girls. Beckham zaprojektowała koszulkę i puzderko z hasłem, w którym wykorzystała tytuł pierwszego singla grupy – Wannabe. W ten sposób uczciła 25-lecie wydania piosenki, ale zdobyła się także na ukłon w stronę LGBT – grupy społecznej, która stanowi ogromną część fanów zespołu.

Jako że czerwiec uznawany jest za miesiąc mniejszości seksualnych, Posh Spice zdecydowała się na tęczowy motyw.

Odkryj naszą limitowaną edycję produktów Pride 2021. Trzeci rok z rzędu Victoria Beckham nawiązała współpracę z Albert Kennedy Trust, aby stworzyć koszulkę i saszetkę z hasłem „Proud and wannabe your lover” – jest to celebracja kultowego debiutanckiego singla Spice Girls „Wannabe”, ktory w tym roku obchodzi 25 lat. Spice Girls opowiadały się za samoakceptacją, życzliwością i dobrą zabawą, a tegoroczne prace przypominają o tym, aby zawsze być dumnym z bycia sobą – czytamy na stronie skelpu Victorii.

Wszystkie gwiazdy Spice Girls już pokazały się w koszulkach projektu Victorii.

Zarówno na stronie, jak i w poście Victorii zamieszczona jest informacja, że cały dochód ze sprzedaży koszulek z tęczowym nadrukiem i saszetek z identycznym logiem zostanie przeznaczony na walkę z bezdomnością młodzieży LGBQT+ w Wielkiej Brytanii. Za koszulkę z limitowanej edycji trzeba zapłacić na stornie sklepu 420 zł, a za czarną saszetkę 510 zł. Trzeba przyznać, że przekazanie zysków na cel charytatywny, to piękny gest z jej strony.


Koszulka z kolekcji Pride 2021 Victorii Beckham

Koszulka z kolekcji Pride 2021 Victorii Beckham

Saszetka z kolekcji Pride 2021 Victorii Beckham

Saszetka z kolekcji Pride 2021 Victorii Beckham

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×