Szukaj

Produkcja TTBZ wydała oświadczenie ws. 1 odcinka. To bardzo ważna wiadomość dla widzów

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - dzisiaj pierwszy odcinek serii bez Pawła Królikowskiego w roli jurora. Produkcja wydała specjalne oświadczenie napisane przez Katarzynę Skrzynecką. Co zawiera?
Oświadczenie TTBZ

Oświadczenie TTBZ

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego. Informację o jego śmierci potwierdził Związek Artystów Scen Polskich, a następnie syn Antek Królikowski, który w swoich mediach społecznościowych zmieścił poruszający wpis. Odejście aktora wstrząsnęło polskim show biznesem i jego fanami.

Do licznych kondolencji dołączyła produkcja show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, dzięki któremu między innymi zyskał popularność. Tuz przed najnowszą edycją na oficjalnym Instagramie programu pojawiło się oświadczenie napisane przez Katarzynę Skrzynecką.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo – oświadczenie. Co zawiera?

W sobotni wieczór widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek edycji show, w którym zabraknie Pawła Królikowskiego. Formuła programu jest taka, że poszczególne części kręcone są już kilka tygodni przed ich edycją. Tak też było i tym razem. Z powodu faktu, że w trakcie nagrań, aktor jeszcze żył, padły słowa dodające mu otuchy. Nikt nie spodziewał się jego nagłej śmierci.

Katarzyna Skrzynecka uznała za stosowne napisać słowa wyjaśnienia do widzów, którzy mogliby może źle odebrać niektóre treści pojawiające się w odcinku, już po śmierci jednego z jurorów.

Kochani, kilka słów od @katarzyna_skrzynecka Szanowni Państwo, Drodzy Telewidzowie…
Dziś wieczorem w POLSACIE obejrzą Państwo pierwszy odcinek 13 Edycji naszego programu TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO… Ten odcinek programu zrealizowaliśmy ponad 3 tygodnie temu, gdy nasz Przyjaciel – Paweł Krolikowski jeszcze z nami był… Był wówczas w szpitalu, a my podczas nagrania odcinka składaliśmy mu serdeczne życzenia szybkiego powrotu do zdrowia… z nadzieją, że powróci do nas na swój fotel Jurora….

„Kochany Króliku, z całego serca trzymamy kciuki za Twój powrót do zdrowia i DO NAS! Rehabilituj się, zdrowiej i wracaj, tęsknimy”
… Stało się inaczej.
Produkcja programu podjęła więc decyzję o przygotowaniu specjalnej wersji odcinka , nie zawierającej naszych życzeń i słów kierowanych do Pawła.

W moim odobistym odczuciu, jesteśmy Państwu winni to wyjaśnienie: w jakim czasie i okolicznościach został zrealizowany program, którego emisję obejrzą Państwo tego wieczoru. Byliśmy tu jeszcze pełni nadziei. Nie dopuszczając myśli, że Królik mógłby nie wrócić… Proszę, miejcie to na uwadze, ogladając program.
TO WAŻNE.

View this post on Instagram

Kochani, kilka słów od @katarzyna_skrzynecka Szanowni Państwo, Drodzy Telewidzowie… Dziś wieczorem w POLSACIE obejrzą Państwo pierwszy odcinek 13 Edycji naszego programu TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO… Ten odcinek programu zrealizowaliśmy ponad 3 tygodnie temu, gdy nasz Przyjaciel – Paweł Krolikowski jeszcze z nami był… Był wówczas w szpitalu, a my podczas nagrania odcinka składaliśmy mu serdeczne życzenia szybkiego powrotu do zdrowia… z nadzieją, że powróci do nas na swój fotel Jurora…. "Kochany Króliku, z całego serca trzymamy kciuki za Twój powrót do zdrowia i DO NAS! Rehabilituj się, zdrowiej i wracaj, tęsknimy" … Stało się inaczej. Produkcja programu podjęła więc decyzję o przygotowaniu specjalnej wersji odcinka , nie zawierającej naszych życzeń i słów kierowanych do Pawła. … W moim odobistym odczuciu, jesteśmy Państwu winni to wyjaśnienie: w jakim czasie i okolicznościach został zrealizowany program, którego emisję obejrzą Państwo tego wieczoru. Byliśmy tu jeszcze pełni nadziei. Nie dopuszczając myśli, że Królik mógłby nie wrócić… Proszę, miejcie to na uwadze, ogladając program. TO WAŻNE. @polsatofficial @twojatwarzbrzmiznajomo @ttbz_fan_club_ @piotr.gasowski.official @malgorzata_ok

A post shared by Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo) on

Wyjaśnienia zdają się być jak najbardziej na miejscu. Znowu dała o sobie znać empatyczna natura Katarzyny Skrzyneckiej i jej znajomość ludzkiej psychiki. Bez tak jasno określonego stanowiska programu, niektórzy mogliby źle odebrać odcinek, ze względu na pamięć Pawła Królikowskiego.

Przypominamy, że pierwszy odcinek dzisiaj o 22.00 w telewizji Polsat, a miejsce w jury za Pawła Królikowskiego zajmie Adam Strycharczuk.


Twoja Twarz Brzmi Znajomo - oświadczenie

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - oświadczenie

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy Paweł Królikowski wróci?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy Paweł Królikowski wróci?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12, kto wygrał?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12, kto wygrał?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×