TVN wydało oświadczenie ws. Piotra Kraśki. To koniec współpracy? Już wszystko jasne

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko

TVN oficjalnie komentuje przedłużającą się nieobecność Piotra Kraśki na antenie. Plotki na temat zniknięcia dziennikarza stacji sprowokowały władze do publikacji.

Piotr Kraśko to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w naszym kraju. Swoją karierę na ekranie rozpoczynał w 1991 roku. Wtedy dołączył do ekipy TVP i przez wiele lat prowadził tam najchętniej oglądane formaty, będąc jedną z największych gwiazd stacji. Wszystko to zmieniło się w 2016 roku, gdy jego współpraca z Telewizją Publiczną się zakończyła. Jeszcze w tym samym roku dołączył do zespołu Dzień Dobry TVN i został jednym z prowadzących. Na ekranie towarzyszyła mu Kinga Rusin. W zeszłym roku zakończył on przygodę ze śniadaniówką po tym, jak otrzymał awans na prezentera Faktów.

Niestety ostatnio nie ma najlepszej passy. Czy wróci na antenę? Jest oficjalne oświadczenie stacji.

TVN zabiera głos w sprawie Piotra Kraśki

Od kilku miesięcy Piotr Kraśko zmaga się ze sporymi problemami. W grudniu ubiegłego roku wyszło na jaw, że dziennikarz od ponad sześciu lat prowadził auto bez prawa jazdy. Z kolei w czerwcu portal TVP Info zarzucał dziennikarzowi, że od lat rzekomo miga się od składania rocznych zeznań podatkowych. Wówczas głos zabrał sam zainteresowany  i zapewnił, że sprawa została wyjaśniona. Jakiś czas potem Kraśko trafił do szpitala, gdzie poddawany był badaniom w związku z problemami z ciśnieniem.

Po tym wszystkim pojawiły się plotki, że pozycja Piotra Kraśki w TVN-ie jest bardzo niepewna. Ostatni raz na antenie pojawił się w czerwcu. W mediach zaczęto więc spekulować, że dziennikarza być może w ogóle nie powróci już do pracy. Portal Wirtualne Media poinformował ostatnio, że dziennikarza nie uwzględniono w grafiku na sierpień. TVN w tej sprawie milczał, jednak w końcu władze zdecydowały się na opublikowanie komentarza.

W piątek stacja wydała oświadczenie, w którym poinformowano widzów o sytuacji Piotra Kraśki. Podkreślono, że wszelkie spekulacje, które pojawiły się na temat decyzji w sprawie dziennikarza, są nieprawdziwe.

Piotr Kraśko przebywa na zwolnieniu lekarskim, w Faktach TVN i TVN24 trzymamy kciuki i czekamy na jego powrót do zdrowia. Informacje o rzekomych decyzjach stacji są nieprawdziwe – napisano na profilu stacji.

Życzymy Piotrowi Kraśce szybkiego powrotu do formy i na antenę.


Piotr Kraśko, Monika Olejnik

Piotr Kraśko, Monika Olejnik

Piotr Kraśko - Hubertus w Gałkowie

Piotr Kraśko - Hubertus w Gałkowie

Monika Olejnik i Piotr Kraśko – Sopot Top of the Top 2021

Monika Olejnik i Piotr Kraśko – Sopot Top of the Top 2021

Komentarze