Szukaj

Piotr Kraśko z nową pracą w TVN. To się nazywa awans

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko idzie jak burza. Właśnie dostał nową pracę w TVN-ie. Gdzie go zobaczymy? Szczegóły nieoficjalnie zdradził portal Wirtualne media.

Piotr Kraśko jest związany zawodowo z TVN Discovery Polska od 2016 roku. Dziś zostały potwierdzone przez stację doniesienia na temat informacji o przejściu dziennikarza do zespołu Faktów. Wydano już komunikat w tej sprawie. Jak się okazuje, ma on zastąpić Justynę Pochanke, która rozstaje się ze stacją, o czym dowiedzieliśmy się w poniedziałek rano.

Piotr Kraśko ma dołączyć do zespołu już w lipcu. Będzie można go zobaczyć zarówno w Faktach TVN-u jak i w programie Fakty po Faktach emitowanym na TVN 24. Do tej pory prezentera oglądaliśmy w roli gospodarza Faktów z zagranicy w TVN24 BIS oraz współprowadzącego weekendowego wydania Dzień Dobry TVN.

Piotr Kraśko poprowadzi Fakty w TVN24

Szef pionu informacji TVN ma bardzo dobre zdanie o Piotrze i chętnie zobaczy go w swojej ekipie. Wspólne 4 lata pracy były dla niego bardzo miłym doświadczeniem. Ceni dziennikarza przede wszystkim za profesjonalizm.

Świetnie nam się współpracowało z Piotrem przez ostatnie 4 lata. Cenię jego profesjonalizm, indywidualny styl i szeroką wiedzę niezbędną w newsach – mówi Michał Samul, szef pionu informacji TVN, redaktor naczelny Faktów TVN i TVN24 w wirtualnemedia.pl. Jestem pewien, że jego pasja i doświadczenie dziennikarskie będą dodatkowym wzmocnieniem zespołu tworzącego najlepszy program informacyjny w Polsce.

Kraśko również nie ukrywa swojej dumy z nowej pracy. Nie może doczekać się nowej, zawodowej przygody. Traktuje ją jak kolejne dziennikarskie wyzwanie.

To wielki zaszczyt dołączyć do tak fantastycznej ekipy, którą od lat szczerze podziwiam. Wierzę, że to początek niezwykłej zawodowej przygody i najwspanialszego dziennikarskiego wyzwania – mówi Kraśko.

Prezenter był związany przez 25 lat z Telewizją Polską, jednak odszedł z TVP w styczniu 2016 roku,  zaraz po tym jak do zarządu stacji zostali powołani Jacek Kurski i Maciej Stanecki. Do Grupy TVN dołączył w kwietniu. Ostatnio miało okazję prowadzić specjalne wydania programów w TVN 24, między innymi w ostatni wieczór wyborczy. Jak nieoficjalnie podaje wirtualnemedia.pl, Piotr ma w planach rezygnację z prowadzenia programów śniadaniowych.


Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Piotr Kraśko Hula Hop

Piotr Kraśko Hula Hop

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Długo czekał w kolejce. Jeszcze Kingę proszę zabrać ze sobą.

 • Gość pisze:

  mam nadzieję,ze jeszcze ujrzę go w duecie z Kingą

 • Gość pisze:

  gratuluję panu Piotrowi

 • gosc pisze:

  Resortowe dziecko ale za kazdej wladzy zawsze sie dobrze odnajduje.
  Wychwalal TVP a teraz zakochal sie w TVN.
  Merytorycznie pewnie jest przygotowany na piastowanie takiego stanowiska,
  po tylu latach pracy, doswiadczenia musialby byc tepy alby temu nie sprostac.
  Nadto jest sztywny, ma wade wymowy i inne wady lub przesdne zalety, ktore
  mozna poznac w DDTVN.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×