Szukaj

Trailer filmu z Oliwią Bieniuk w sieci. Już samo jej spojrzenie zasługuje na oklaski. Talent po mamie

Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk wzięła udział w kolejnym projekcie. Tym razem jest to film, którego trailer już można zobaczyć w sieci. Jaką rolę odegrała w nim córka Anny Przybylskiej?

Oliwia Bieniuk to kojarzona przez wszystkich siedemnastolatka, która podąża w ślady sławnej mamy. Najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wzięła udział już w kilku ważnych projektach. Były to sesje zdjęciowe, a także kampanie wizerunkowe znanych marek. Jej kariera nabiera bardzo szybkiego tempa.

Niedawno miała także okazję zagrać w filmie Daniela Rusina, czyli YouTubera znanego pod pseudonimem Reżyser Życia. Wystąpiła u boku Andrzeja Grabowskiego, Wersow oraz Oli Nowak. Produkcje zawsze cieszą się ogromną popularnością. Przedstawiają głównie ważne tematy dotyczące problemów nastolatków.

Reżyser Życia podzielił się ostatnio na swoim medium społecznościowym kilkoma fotografiami z planu swojego nowego projektu.

Z aniołkami reżysera pozdrawiamy z planu nowego filmu. Trudny temat, aż 15 scen jednego dnia, szybkie tempo od 9 do 20, ale dziewczyny poradziły sobie świetne. Intuicja mnie nie zawiodła, by właśnie je zaprosić do projektu. Dziś też wyczerpujący dzień, trzymajcie kciuki. Zgadniecie, o czym będzie film?

Trailer filmu z Oliwią Bieniuk już w sieci

Oliwa podbija serca fanów. Wielu z nich uważa, że jest niesamowicie podobna do swojej zmarłej matki. Jedno jest pewne – nastolatka może pochwalić się niezłym talentem aktorskim. Anna Przybylska byłaby z niej dumna.

Efekty pracy Bieniuk możemy podziwiać w sieci. Niedawno pochwaliła się sesją zdjęciową z Martyną Milczarek. Dziewczyna pozowała na fotografii, leżąc w przyczepie campingowej. Na sobie miała elegancką, jasną sukienkę. Wyglądała niezwykle uroczo, a zarazem profesjonalnie. Teraz możemy podziwiać jej kolejny projekt, tym razem Oliwia prezentuje w nim swoje umiejętności aktorskie.

Rusin ujawnił go na swoim Instagramie, udostępniając post z trailerem. Jak zapowiada, całość będziemy mogli obejrzeć najprawdopodobniej już w poniedziałek o godzinie 18.00.

Oprócz bycia reżyserem kocham też być operatorem. Każdy kadr jest dla mnie obraz. Wiecie że najnowszy film kreciliśmy 2 dni i powstało ponad 111 ujęć? Marzy mi się produkcja, żeby na spokojnie filmować parę dni bez pośpiechu. Kiedyś się uda. Film prawdopodobnie w poniedziałek o 18 – napisał.

Już po kilku ujęciach widać, że Oliwia wypadła w filmie naprawdę świetnie. Samo jej spojrzenie zasługuje na oklaski. Nie możemy się doczekać całego nagrania.


film z Oliwią Bieniuk

film z Oliwią Bieniuk

film z Oliwią Bieniuk

film z Oliwią Bieniuk

film z Oliwią Bieniuk

film z Oliwią Bieniuk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×