Nie żyje gwiazda TTV. Ulubieniec widzów popełnił samobójstwo?

Nie żyje gwiazda TTV

Nie żyje gwiazda TTV

Nie żyje gwiazda jednego z hitowych programów TTV. Mężczyzna miał wypadek, niestety nie udało się go uratować. Do przerażających wydarzeń doszło w miejscowości Mrzeżyno. 

Super Express podaje, że nie żyje były uczestnik programu Dżentelmeni i wieśniacy. Do tragedii doszło w sobotę, 20 czerwca, w miejscowości Mrzeżyno. Według doniesień ok. godziny 7:00 do kanału portowego wjechał samochód osobowy. Auto zatonęło, a ratownicy wyjęli z niego 40-letniego mężczyznę. Z nieoficjalnych informacji tabloidu wynika, że był to jeden z uczestników programu TTV.

Nie żyje uczestnik show TTV. Popełnił samobójstwo?

Świadkowie wypadku zaalarmowali służby, bo widzieli samochód wpadający do kanału Regi przy ulicy Portowej – podaje SuperExpress. Na początku obawiano się, że mężczyzna w aucie nie był sam. Niestety mimo usilnych prób, nie udało się go uratować. Reanimacja mężczyzny trwała dwie i pół godziny, niestety nie przyniosła efektu.

Jak podaje tabloid, mężczyzna prawdopodobnie targnął się na swoje życie. Miał założone kajdanki, wjazd do kanału miał nie być wypadkiem, a próbą samobójczą. Przyczyną były najprawdopodobniej problemy osobiste. Uczestnik programu TTV nie był w stanie sobie z nimi poradzić, co doprowadziło do dramatycznej i tragicznej w skutkach decyzji.

Mężczyzna w 2017 roku wziął udział w programie Dżentelmeni i wieśniacy emitowanym przez stację TTV. Zamienił się wówczas na kilka dni z Przemkiem, biznesmenem, który lubi wyprawy ekstremalne. Bohater programu pochodził z Mrzeżyna i był rybakiem. Przyjazd do Warszawy miał być dla niego krokiem ku zmianie swojego dotychczasowego życia, a okazało się, że pogłębił jego problemy.

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

×