Córka Tomasza Oświecińskiego zagrała z nim w „Pierwszej Miłości”. W ostrym makijażu ciężko ją rozpoznać. Mamy zdjęcia z planu

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński i jego córka Maja zagrają razem w Pierwszej Miłości. W jaką postać wcieli się dziewczynka? Kiedy zobaczymy ją na ekranie u boku ojca? Poznajcie szczegóły i zobaczcie zdjęcia z planu. 

Tomasz Oświeciński ogromną popularność zdobył w momencie, gdy dołączył do obsady serialu M jak Miłość. Tam przez wiele lat wcielał się w Andrzejka. Kilka tygodni temu zadecydowano o tym, że jego postać znika z serialu. Dla wielu fanów był to ogromny cios. Wiadomo, że już nie pojawi się w kultowej telenoweli, ponieważ grana przez niego postać zginęła w wypadku samochodowym.

Aktor nie martwi się jednak o pracę, ponieważ na brak kolejnych propozycji zdecydowanie nie może narzekać. Widzom doskonale znany jest też z filmów Patryka Vegi, a na swoim koncie ma występy w innych popularnych serialach. Wcielił się w wiele epizodycznych ról, a w zeszłym roku na stałe dołączył do obsady Pierwszej Miłości. Okazuje się, że karierę przed kamerami robi także jego córka.

Córka Tomasza Oświecińskiego zagra w nim w serialu

Tomasz Oświeciński nie tylko odnalazł się w show-biznesie, ale ma też bardzo udane życie rodzinne. Aktor poślubił śliczną Aleksandrę, a para doczekała się córeczki. Dziewczynka przyszła na świat w 2009 roku i jest oczkiem w głowie swojego taty. Okazuje się, że Maja odziedziczyła artystyczne zacięcie po swoim ojcu.

Już niedługo widzowie serialu Pierwsza Miłość będą mogli zobaczyć 13-letnią Maję u boku taty w popularnej telenoweli emitowanej na antenie Polsatu. Dziewczynka wcieli się w postać 15-letniej Stasi. Zagra córkę Artura (Łukasz Płoszajski), którą mężczyzna odnalazł po latach. Bohater serialu ze swoich relacji z nastolatką zwierzy się najlepszemu przyjacielowi, czyli Fabianowi. Właśnie w tej roli na ekranie pojawia się Tomasz Oświeciński.

Nastolatka do zagrania miała bardzo trudne sceny, ponieważ pierwsze spotkanie granej przez nią bohaterki z serialowym ojcem przebiegło w bardzo burzliwej atmosferze. Maja musi wcielić się w zbuntowaną nastolatkę, która nie boi się mówić tego, co myśli i niekoniecznie chce słuchać swojego ojca.

Jak córka Tomasza Oświecińskiego poradziła sobie przed kamerami, będziecie mogli zobaczyć w 3356 odcinku serialu, który zostanie wyemitowany 1 lutego o godzinie 18.00. Tymczasem w naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z planu. Trzeba przyznać, że w mocnym makijażu ciężko ją rozpoznać.

Trzeba także wspomnieć, że nie jest to debiut dziewczynki przed kamerami. Pomimo młodego wieku zagrała już w kilku produkcjach. Pojawiła się w serialu Na Wspólnej, w filmie Kobiety Mafii, a także w teledysku Pawła Domagały. Myślicie, że zrobi karierę tak jak jej tata?


Tomasz Oświeciński z córką na planie Pierwszej Miłości

Tomasz Oświeciński z córką na planie Pierwszej Miłości

Tomasz Oświeciński z córką na planie Pierwszej Miłości

Tomasz Oświeciński z córką na planie Pierwszej Miłości

Tomasz Oświeciński na planie Pierwszej Miłości

Tomasz Oświeciński na planie Pierwszej Miłości

Komentarze

 • Gość Dorota pisze:

  Tak się robi karierę i staje się celebrytom,tatuś załatwił ,kasa się mnoży a nauka,kto by się uczył,czasy nie pewne,więc po co,stara maleńka

 • Gość Nauczyciel pisze:

  Jak z premedytacją może rodzic niszczyć tak własne dziecko.Czy chce aby w przyszłości podzieliła los Julki Wróblewskiej? Już teraz dziewczynka jest w szkole postrzegana jako rozkapryszona i nieznośnie,,osóbka,,I proszę nie myśleć,iż jest to wynik jakiejś zazdrości że strony rówieśników.Nie,to dziecko naprawdę nie da się lubić,jest zarozumiała i bardzo roszczeniowa.Współczuję rodzicom już teraz nie wybiegając w przyszłość.

 • Gośćsara pisze:

  Lubię p Oświęcimskiego fajnie gra

 • Gość pisze:

  Wymalowana jak prostitut ,a do nauki nie ma chęci

 • Gość pisze:

  Tatuś zadowolony, że wkręcił córcię do serialu. Precz z nepotyzmem

 • Gosc pisze:

  Następna rośnie aktorka 😆bez wykształcenia Nauka niech się lepiej zajmie a nie makijażem w tym wieku

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×