Szukaj

Tomasz Lis już prawie wrócił do formy! Nowe zdjęcia dziennikarza

Tomasz Lis

Tomasz Lis

Tomasz Lis pokazał zdjęcia z rehabilitantami, którzy pomagają mu wrócić do zdrowia. Dziennikarz wygląda znacznie lepiej.

Tomasz Lis w połowie grudnia udał się do Olsztyna. Tam miał przeprowadzić wywiad z sędzią, Pawłem Juszczyszynem. Do rozmowy ostatecznie nie doszło, ponieważ dziennikarz trafił do szpitala.

Chociaż ani dziennikarz, ani osoby z jego otoczenia nie chciały skomentować powodu, przez który trafił do szpitala, jego zdrowie się nieco poprawiło. Dowodem był fakt, że Lis wrócił do aktywności w mediach społecznościowych, umieszczając na swoim Twitterze wpis z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Gwiazdor przyznał, że czeka go „długa i żmuda rehabilitacja”.

Tomasz Lis wraca do formy. Nowe zdjęcia

Lis pokazał nowe zdjęcia, które potwierdzają jego powrót do formy. Na Twitterze zamieścił wpis z podziękowaniami dla osób, które pomogły mu w trudnym czasie. W najnowszej publikacji dziękuje rehabilitantom, pielęgniarkom i lekarzom, którzy pomogli postawić go na nogi:

Serdecznie dziękuję lekarzom, rehabilitantom i paniom pielęgniarkom z Oddziału Rehabilitacji IPiN w Warszawie, dzięki którym w życzliwej atmosferze stosunkowo szybko doszedłem do siebie, stanąłem na nogi i niemal wróciłem do dawnej formy– napisał.

Do swojego komentarza dołączył zdjęcia. Wszystko wskazuje, że jego powrót do pracy nastąpi jeszcze tej wiosny.


Tomasz Lis wraca do formy

Tomasz Lis wraca do formy

Tomasz Lis wraca do formy

Tomasz Lis wraca do formy

Tomasz Lis wraca do formy

Tomasz Lis wraca do formy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×