Szukaj

Niepokojące zdjęcie Tomasz Lisa ze szpitala. Fani życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia

Tomasz Lis

Tomasz Lis

Tomasz Lis przekazał na swoim profilu społecznościowym życzenia świąteczne. Zamieścił też zdjęcie jeszcze ze szpitala. Co napisał?

Ponad tydzień temu Tomasz Lis trafił do szpitala w Olsztynie. Miał tam przeprowadzić wywiad z sędzią, Pawłem Juszczyszynem. Przed rozmową poczuł się bardzo źle. Konieczna była pilna wizyta na OIOM-ie. Trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Pogłoski potwierdził tamtejszy lekarz.

Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie.

Tomasz Lis – życzenia świąteczne. Co napisał?

To nie był pierwszy raz, kiedy media obiegła informacja o chorobie Tomasza Lisa. Wcześniej takie doniesienia pojawiły się kilka lat temu, kiedy nie pojawił się na jednym ze spotkań organizowanych przez Gazetę Wyborczą. Poinformowano wtedy zgromadzonych, że nieobecność dziennikarza spowodowana jest chorobą.

Tym razem dziennikarz wylądował w szpitalu, a pogłoski, które pojawiły się w mediach sugerowały, że jego stan jest bardzo ciężki. Wtedy głos zabrała Hanna Lis, uspokajając fanów męża, że wszystko jest pod kontrolą.

Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy – napisała na Twitterze.

Jakiś czas potem sam Tomasz Lis odniósł się do sprawy, napisał list, który odczytał jego kolega z redakcji Newsweeka, Dariusz Ćwiklak, podczas gali wręczenia Nagrody Newsweeka im. Teresy Torańskiej.

Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to, jak na nie reagujemy. Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany by zrobić absolutnie wszystko co trzeba by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da.

Teraz Tomasz Lis publikuje fotografię prosto ze szpitalnego łóżka. Przekazuje życzenia świąteczne wszystkim swoim fanom.

Wszystkim Wesołych Świat. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie po wozem, a będąc „pod” pamiętali, że to cześć życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać – napisał.

Zdjęcie, które zamieścił wstrząsnęło użytkownikami Twittera. Pospieszyli życzyć dziennikarzowi zdrowia i odwdzięczali życzenia świąteczne.

Do tej pory nie wiadomo, co było przyczyna tego, że dziennikarz wylądował w szpitalu. Sam jednak przyznał, że czeka go długa rehabilitacja, a on sam jest zdeterminowany, żeby jak najszybciej wrócić do zdrowia.

Redakcja Jastrząb Post również życzy Panu Tomaszowi powrotu do pełni formy i rodzinnych świąt.

 

Zobacz: Tomasz Lis przerwał milczenie. Przekazał niepokojącą wiadomość. Konieczna jest długa i żmudna rehabilitacja


Tomasz Lis - zdjęcie ze szpitala

Tomasz Lis - zdjęcie ze szpitala

Krzysztof Cugowski, Romuald Lipko, Tomasz Zeliszewski, Romuald Czystaw, Zdzisław Janiak - Budka Suflera

Krzysztof Cugowski, Romuald Lipko, Tomasz Zeliszewski, Romuald Czystaw, Zdzisław Janiak - Budka Suflera

Marek Kaliszuk – Pozytywna Klinika w Teatrze Kamienica

Tomasz Oświeciński – Pozytywna Klinika w Teatrze Kamienica

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×