Szukaj

Koniec spekulacji. Już wiemy kto poprowadzi „Dance, dance, dance”

Dance, dance, dance - kto prowadzącym?

Dance, dance, dance 2 wraca na ekrany. Zdecydowano, kim będzie prowadzący. To znany dziennikarz, związany ze stacją TVP. O kim mowa?

Dance, dance, dance, to program, który w zeszłym roku zadebiutował na antenie telewizji publicznej. W jego trakcie uczestnicy dobrani w pary muszą odtworzyć choreografie znanych i lubianych teledysków. W każdym z odcinków odpada najgorszy z duetów i tak aż do wielkiego finału.

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja programu. Wśród potencjalnych uczestników wymienia się duet dobrze znany z programu Pytanie na śniadanie Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska. Podobno już zaczęli przygotowania, czego dowodem miały być posty, które umieścili w sieci.

Dance, dance, dance 2 – kto poprowadzi show?

Kto poprowadzi drugą edycję? Z pewnością nie będzie to Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka nie współpracuje już z telewizją publiczną. Co z jej partnerem? Czy Tomasz Kammel pojawi się na antenie?

Jego udział od tygodni stoi pod znakiem zapytania, a nieoficjalnie mówi się, że mężczyzna zostanie odsunięty od obowiązków. Okazuje się, że jest to nieprawda:

Nie był angażowany w kolejne projekty, ponieważ od września cały czas jest prowadzącym wszystkie edycje The Voice: najpierw normalnej, następnie dla seniorów a obecnie dla dzieci. Przy tak napiętym grafiku nie byłby w stanie poprowadzić kolejnych programów. Natomiast mogę potwierdzić, że tydzień po zakończeniu nagrań do The Voice Kids widzowie ponownie zobaczą go w roli prowadzącego Dance, dance, dance – mówi w Vivie osoba związana z produkcją.

Rafał Maślak i Marcelina Zawadzka odpadli z Dance Dance Dance

Rafał Maślak i Marcelina Zawadzka odpadli z Dance Dance Dance. Tomasz Kammel z nimi na scenie

Kto będzie mu towarzyszyć? Rozmowy w tej kwestii wciąż trwają.

Zobacz także: Obsadę „Dance Dance Dance” opuściła największa gwiazda: „W tym sezonie nie będzie mnie na ekranie”. Bez niej show może stracić widzów


Tomasz Kammel i Paulina Smaszcz - sylwester 2019

Tomasz Kammel i Paulina Smaszcz - sylwester 2019

Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan - Instagram

Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan - Instagram

Edyta Górniak w sukience w czarno-białe pasy i Tomasz Kammel – Opole 2019

Edyta Górniak w sukience w czarno-białe pasy i Tomasz Kammel – Opole 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×