Kammel wreszcie skomentował odejście Rogalskiej z TVP. Na żywo wypalił kilka szczerych słów. Tego nie dało się wyciąć

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel po miesiącach milczenia skomentował odejście Marzeny Rogalskiej z TVP. Fani długimi tygodniami czekali na te słowa.

Tomasz Kammel jest jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadzi ważne wydarzenia emitowane na łamach stacji. W niedzielę był gospodarzem koncertu zorganizowanego dla Krzysztofa Krawczyka. Serwował anegdotki i historyjki z życia piosenkarza, a także zwrócił się do jego syna. Miał nadzieję, że piękne występy gwiazd mogą być pierwszym krokiem do pojednania:

Panie Krzysztofie, nie ma tutaj pana z nami, ale pozdrawiamy. Mamy nadzieję, że ogląda pan ten koncert w telewizji. Życzymy wszystkiego dobrego – zwrócił się ze sceny wprost do juniora.

Kammel jest też prowadzącym Pytanie na śniadaniePrzez 12 lat na wizji partnerowała mu Marzena Rogalska. Stworzyli duet, który uwielbiali widzowie. Ten jednak się rozpadł, gdy dziennikarka niespodziewanie w lutym postanowiła zakończyć współpracę z TVP. W tej sprawie wydała oficjalne oświadczenie. Podkreślała w nim, że nigdy nie jest za późno, by zacząć od nowa:

Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa.

Miejsce Rogalskiej zajęła Izabella Krzan, która od kilku miesięcy partneruje Kammelowi.

Tomasz Kammel o odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP

Tomasz stara się być w stałym kontakcie z fanami. Aktywnie działa w sieci – prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. Niedawno urządził pogadankę na żywo, w której trakcie odpowiedział na nurtujące internautów pytania. Powiedział m.in. że w jego ocenie Rafał Brzozowski dobrze poradził sobie podczas koncertu dla Krawczyka:

Od tylu lat siedzę w The Voice i słucham tych różnych wokalistów, i uważam, że choć nie jestem utalentowany muzycznie, to mi się ucho wyrobiło. Uważam, że Brzozowski naprawdę dobrze potrafi wejść w manierę Krawczyka. Wczoraj mi się super podobało.

Zdradził też, że pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland

Mam podpisany kontrakt z Telewizją Polską, żeby tego Voice’a prowadzić, wygląda na to, że jeszcze przez kilka kolejnych lat. Mamy już terminy na sierpień, by przygotować nowe nagrania The Voice i The Voice Kids.

Jedna z internautek napisała, że tęskni za duetem, który Tomasz Kammel i Marzena Rogalska tworzyli w Pytaniu na śniadanieDziennikarz zdobył się na szczerość i przyznał, że brakuje mu pracy z dziennikarką:

Ja też kocham Rogammela i bardzo za nim tęsknię.

Też tęsknicie za Rogammelem?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

 


Tomasz Kammel podczas transmisji na żywo

Tomasz Kammel podczas transmisji na żywo

Tomasz Kammel podczas transmisji na żywo

Tomasz Kammel podczas transmisji na żywo

Tomasz Kammel podczas transmisji na żywo

Tomasz Kammel podczas transmisji na żywo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×