Szukaj

Tomasz Kammel w samych majtkach wyciska siódme poty w luksusowym salonie. Forma i wnętrza godne podziwu

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel na Instagramie dodał nowy filmik, w którym pokazuje jak ćwiczy w domowych warunkach. Forma i wnętrza godne podziwu. Jak komentują to internauci? 

Tomasz Kammel jest aktywny w social mediach. Chociaż z reguły publikuje posty związane z jego karierą i zawodowymi wyzwaniami, zdarza mu się zrobić wyjątek. Publikuje m.in. wnętrza swojego mieszkania, w tym gustownie urządzoną sypialnię. Mieści się tam nie tylko łóżko, ale także domowe biuro.

Tomasz Kammel pokazał, jak ćwiczy w salonie

Tomasz kolejny fragment najbliższego otoczenia pokazał w niedzielę. Tym razem pochwalił się luksusowym salonem, z gustowną, jasną podłogą i stylowymi meblami. Dziennikarz rozłożył sprzęt do ćwiczeń i skupił się na treningu, który polecił mu trener personalny. Jego fragmentem pochwalił się w sieci, dzięki czemu internauci mogą oglądać jego doskonałą formę.

Chociaż ćwiczenia nie należą do najłatwiejszych, widać efekty, o których dziennikarz poinformował w opisie pod filmikiem:

Trener czy kat?@fizjoterapeutyczny_sportowiec mówi: proste, łatwe i przyjemne ćwiczenie. Taaaaaa jasne. Szczególnie w trzeciej serii. Ale!!! Rzeczywiście kapitalnie wzmacnia plecy.

Internauci obok nagrania nie mogą przejść obojętnie. W komentarzach pod wideo pozostawiają mnóstwo komplementów pod adresem formy Tomasza:

  • Jakby tak pod krążki pod dłonie dać pastę do polerowania podłogi o przy każdej serii kawałek dalej ćwiczyć to nawet przyjemne z pożytecznym. Świetna forma.
  • Dzięki za inspirację. Plecom się przyda, a dla Pana wielkie brawa!
  • Fajne te ćwiczenia. Aż chyba sama spróbuję w domu.
  • Tak tak – mocne plecy to podstawa. No proszę jest moc.
  • Małymi kroczkami do przodu, super.

Kammel przygotowuje się do prowadzenia kolejnej edycji programu The Voice of Poland. Ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce castingi odbywały się online. O tym, kto zawalczy o tytuł najlepszego głosu w Polsce przekonamy się już jesienią.


Tomasz Kammel ćwiczy w domu

Tomasz Kammel ćwiczy w domu

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Psy Tomka Kammela

Psy Tomka Kammela

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×