Szukaj

Tomasz Kammel pokazał sypialnię. Wygląda jak luksusowy salon. Co za wystrój

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel część swojej pracy realizuje w sposób zdalny. Dziennikarz pokazał, jakie biuro urządził w swojej sypialni. Uwagę przykuwa niezwykły fotel i ogromny telewizor. To naprawdę luksusowe wnętrze. 

Tomasz Kammel jest jednym z najbardziej lubianych przez widzów dziennikarzy TVP. Prezenter od lat wita wszystkich widzów w porannym programie Pytanie na śniadanie, gdzie razem z Marzeną Rogalską tworzą bardzo zgrany duet. Gwiazdor jest również niezwykle aktywnym użytkownikiem Instagrama. Na swoim profilu udostępnia całą masę zdjęć związanych z życiem zawodowym, a podczas kwarantanny możemy podglądać również jego życie prywatne.

Jak dotąd profile społecznościowe dziennikarza skupiały się raczej wokół jego służbowych planów. Gdy w kraju zostały wprowadzone liczne obostrzenia, a wszyscy obywatele musieli poddać się izolacji, mogliśmy zobaczyć sporo ciekawostek związanych z jego prywatnością. Chociaż prezenter nadal nie zdradził, kim jest jego nowa ukochana, to pokazał kilka zdjęć, na których tonie w jej czułych objęciach. Wiemy też, że jego rodzina ostatnio się powiększyła, ponieważ w mieszkaniu pary pojawił się nowy pupil – jamnik Gustaw.

Kwarantanna skłoniła wiele gwiazd do tego, aby pracować zdalnie. Jedną z takich osób jest również Tomasz. Chociaż nagrania PNŚ odbywały się bez zmian, to jego pozostałe biznesy, czy między innymi coaching musiały zmienić swoją formę.

Jak wygląda sypialnia Tomka Kammela?

Podczas tak zwanego homeoffice mogliśmy podpatrzeć, jak mieszkają polskie gwiazdy. Kammel chętnie pokazywał wnętrza swojego mieszkania, jednak to ostatni post, gdzie mogliśmy zobaczyć jego sypialnię, zrobił na nas ogromne wrażenie.

Z łóżka wstałem, ale z sypialni nie wyszedłem. Właśnie uczę ludzi publicznych wystąpień. Ja jestem bez butów, a mój kursant w kaloszach, bo wcześniej wędkował. Dzieli nas jakieś 400 km, ale mówię głośno i wyraźnie – czytamy pod zdjęciem.

Tomek pochwalił się imponujących rozmiarów sypialnią. Widzimy, że z łatwością mieści się w niej łóżko, jak i domowe biuro. Ściany i dodatki utrzymane są w odcieniach beżu, natomiast kontrastu dodaje czarna niska komoda, nad którą dostrzegamy sporych rozmiarów telewizor. Na uwagę zasługuje również podświetlana ściana, oraz wiklinowy bujany kosz, który zamocowany do sufitu, pełni funkcję fotela. Przytulnego charakteru niezwykle nowoczesnemu wnętrzu nadaje puszty jasny dywan. Na środku pomieszczenia dziennikarz zorganizował sobie tymczasowe biuro. Komputer umieścił na niewielkim szklanym stoliku, a za biurowe krzesło posłużył mu wygodny, skórzany fotel.

Trzeba przyznać, że Tomek ma oko do wystroju wnętrz, a takiej sypialni na pewno błogo się wypoczywa.

 

 


Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Pies Tomasza Kammela

Pies Tomasza Kammela

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie swojej dziewczyny

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie swojej dziewczyny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×