Szukaj

„The Voice Senior” z nowym prowadzącym. Już oficjalnie wiadomo, kto zastąpi Tomasza Kammela. Dobry wybór?

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

The Voice Senior z nowym prowadzącym. TVP ogłosiło nazwisko gospodarza, który zajmie miejsce Tomasza Kammela. A co dalej z Martą Manowską?

W grudniu TVP wyemitowało pierwszą polską edycję programu The Voice Senior. Format nieco różnił się od bliźniaczych wersji show. Był przede wszystkim krótszy – liczył zaledwie 6 odcinków.

O tytuł najlepiej śpiewającego seniora w Polsce walczyło ośmiu artystów. Ostatecznie najlepszymi okazały się Krystyna, Jolanta i Elżbieta Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak. Wiemy już, że trenerka nie pojawi się w drugim sezonie The Voice Senior, a to ze względu na zmianę barw. Dudziak dołączyła do jurorów głównej wersji widowiska – The Voice of Poland. To jednak nie koniec zmian w obsadzie.

Nowy prowadzący w The Voice Senior. Kto za Tomasza Kammela?

Jak oficjalnie poinformowało TVP, niebawem ruszają nagrania drugiej edycji The Voice Senior. Współgospodarzem nowej odsłony talent-show z udziałem seniorów nie będzie Tomasz Kammel. Stacja postawiła na nowe nazwisko.

Do Marty Manowskiej dołączył Rafał Brzozowski. Dla wokalisty udział w programie będzie nie tylko kontynuacją jego kariery prezentera, ale także powrotem do czasów, gdy sam występował w pierwszej edycji The Voice of Poland.

Prowadzenie „The Voice Senior” to wielki zaszczyt, wielkie wyzwanie i wielka przygoda. Mam nadzieję, że będę mógł dodać otuchy seniorom, ponieważ doskonale wiem, jak to jest być uczestnikiem tego typu programu. Stresu towarzyszącego mi podczas Przesłuchań w Ciemno chyba nigdy nie zapomnę – mówi Rafał Brzozowski, który wystąpił w pierwszej edycji „The Voice of Poland”. Wokalista na swojego trenera wybrał wówczas Andrzeja Piasecznego i doszedł do półfinału, co otworzyło mu drzwi do muzycznej kariery.

Brzozowski nie posiada się z radości na wieść, że będzie pracować z Martą Manowską:

Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować z Martą, z którą się przyjaźnimy i świetnie się rozumiemy. Równie mocno cieszę się na spotkanie z seniorami, bo jak już wspominałem, chciałbym im pomóc przejść przez ten program z jak najmniejszą ilością stresu i jak największą dawką dobrej, pozytywnej energii. Nie mogę się doczekać spotkania z naszymi uczestnikami i poznania ich historii, bo wiem, że będę mógł czerpać z ich życiowej mądrości – tłumaczy nowy prowadzący „The Voice Senior”.

Zdjęcia do drugiej edycji The Voice Senior ruszają pod koniec sierpnia 2020 roku. To właśnie wtedy poznamy także nowy skład trenerski nowego sezonu show.

Kim jest Rafał Brzozowski?

Warto dodać, że Rafał Brzozowski jest jednym z bardziej rozpoznawalnych muzyków w naszym kraju. Popularność przyniosła mu piosenka Tak blisko (20 mln wyświetleń na YouTubie). Ma na koncie wiele nagród muzycznych a jego albumy pokryły się platyną i złotem. Widzowie pokochali go m.in.: za programy Koło Fortuny i Jaka to melodia?. W 2020 roku Rafał Brzozowski otrzymał TeleKamerę w kategorii Osobowość Telewizyjna.

 


Rafał Brzozowski – TeleKamery 2020, osobowość telewizyjna

Rafał Brzozowski – TeleKamery 2020, osobowość telewizyjna

Rafał Brzozowski – zimowa ramówka TVP 2019

Rafał Brzozowski – zimowa ramówka TVP 2019

Rafał Brzozowski - obecny prowadzący program Jaka to melodia?

Rafał Brzozowski - obecny prowadzący program Jaka to melodia?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×