„The Voice Senior”. To ona zastąpi Martę Manowską! Były aż trzy mocne kandydatki. TVP podała nazwisko nowej prowadzącej

The Voice Senior

The Voice Senior

The Voice Senior startuje z nową edycją. W programie zaszły spore zmiany. Kto zastąpi Martę Manowską na stanowisku prowadzącej? Co z jej dalszą karierą w TVP. Stacja podaje szczegóły. 

The Voice Senior to program, który cieszy się sympatią widzów. Po sukcesie pierwotnego formatu odsłona talent show dla seniorów spotkała się z tak samo dobrym odbiorem ze strony fanów. W innych stacjach format nie ma żadnej konkurencji, a tylko tutaj dojrzali wokaliści mogą pokazać swoje umiejętności przed jurorami i szerszą publicznością. Dla wielu z nich jest to pierwszy kontakt ze sceną.

Gwiazdami show są nie tylko jurorzy, którzy oceniają występy uczestników, ale także prowadzący. Jedną z gospodyń programu była Marta Manowska, którą widzowie doskonale poznali dzięki reality show Rolnik Szuka Żony. Kilka dni temu pojawiły się doniesienia o tym, że straci ona posadę w programie.

Jeśli chodzi o Martę i TVP, to w ostatnim czasie da się zaobserwować sporą zmianę. Na korytarzach telewizji coraz częściej mówi się o tym, że nie jest już ulubienicą Kurskiego, a praca z nią nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Nie zobaczymy jej w najbliższej edycji „The Voice Senior” i niewykluczone, że to nie koniec zmian w jej grafiku – powiedział informator Pomponika.

The Voice Senior: nowa prowadząca show. Kto zastąpi Martę Manowską?

Wspomniany wyżej portal od razu poinformował także o potencjalnych kandydatkach, które mogą zastąpić lubianą przez widzów prezenterkę. Wśród wymienianych pojawiły się najgorętsze nazwiska TVP.

Manowską zastąpi któraś z prezenterek pracujących w TVP, na pewno nie będzie to nikt z zewnątrz. Wśród nazwisk wymienia się Idę Nowakowską, Kasię Cichopek i Małgorzatę Tomaszewską. Trwają rozmowy, a ostateczna decyzja zostanie podjęta lada moment – dodało źródło portalu.

Te typowania okazały się trafne, a w dzisiejszym wydaniu Pytaniu na śniadanie poinformowano, że to Małgorzata Tomaszewska zostanie nową gospodynią programu.

Udział w programie nie będzie dla mnie jedynie kolejnym wyzwaniem zawodowym. Będzie to wzruszająca podróż, ponieważ sama nigdy nie poznałam swoich dziadków. Miałam jedynie, lub aż jedną babcię, której zresztą dziś już też nie ma wśród nas… Dzięki programowi będę mogła zaznać to, czego w domu rodzinnym nigdy nie miałam. Podczas jednego z Przesłuchań w Ciemno na widowni ma zasiąść nawet najlepsza przyjaciółka mojej zmarłej babci – komentuje Małgorzata Tomaszewska.

Obok niej niezmiennie pojawi się Rafał Brzozowski, który brał udział w poprzednich edycjach. Co zatem z karierą Marty Manowskiej w TVP? Telewizja Polska ma wobec niej poważne plany, a gwiazda ku uciesze fanów nie zniknie z ekranów.

Marta Manowska niezmiennie będzie gościła w domach milionów Polaków za sprawą hitowych programów „Sanatorium Miłości” i „Rolnik Szuka Żony” – 9. edycję uwielbianego przez widzów formatu zobaczymy już jesienią. Martę czekają także nowe wyzwania zawodowe – mówi Anna Cyzowska, szefowa Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy w Telewizji Polskiej.

Dodała ona także, że pojawienie się Małgorzaty Tomaszewskiej w muzycznym talent show nie jest jedyną zmianą w programie.

Małgorzata Tomaszewska w roli prowadzącej „The Voice Senior” nie jest jedyną nowością w tym formacie. O kolejnych poinformujemy już niebawem.

Kolejna edycja The Voice Senior pojawi się na ekranach już w styczniu 2023 roku. Wcześniej jednak, bo już we wrześniu Małgorzata Tomaszewska poprowadzi The Voice of Poland. Cieszycie się z tej zmiany?


Małgorzata Tomaszewska - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu

Małgorzata Tomaszewska - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu

Małgorzata Tomaszewska - finał Miss Polonia 2022

Małgorzata Tomaszewska - finał Miss Polonia 2022

Małgorzata Tomaszewska. Wielki Test TVP o energii jądrowej

Małgorzata Tomaszewska. Wielki Test TVP o energii jądrowej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×