Marta Manowska straciła pracę w Telewizji Polskiej! Kto ją zastąpi? W grę wchodzą najgorętsze nazwiska

Marta Manowska utraciła pracę w Telewizji Polskiej

Marta Manowska utraciła pracę w Telewizji Polskiej

Chyba nikt tego nie podejrzewał! Marta Manowska straciła pracę w Telewizji Polskiej. Tabloid ujawnił pierwsze informacje na ten temat.

Marta Manowska to jedna z ikon Telewizji Polskiej. Wielką sławę przyniósł jej format Rolnik szuka żony. Program jest tak popularny, że prezenterka kilka miesięcy temu odebrała za niego TeleKamerę. 38-latka prowadzi też inne programy – The Voice Senior Sanatorium miłości. Jeden z tabloidów nie ma najlepszych wieści dla fanów jej talentu.

Jak się okazuje, straciła pracę w jednym z programów!

Marta Manowska utraciła pracę w Telewizji Polskiej

Pomponik przekazał, że notowania Manowskiej w zarządzie TVP uległy osłabieniu, przez co zdecydowano o odwołaniu jej z The Voice Senior.

Jeśli chodzi o Martę i TVP, to w ostatnim czasie da się zaobserwować sporą zmianę. Na korytarzach telewizji coraz częściej mówi się o tym, że nie jest już ulubienicą Kurskiego, a praca z nią nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Nie zobaczymy jej w najbliższej edycji „The Voice Senior” i niewykluczone, że to nie koniec zmian w jej grafiku – powiedział informator przywołanego tabloidu.

Wiadomo, kto może zastąpić prezenterkę. Wśród potencjalnych następczyń są: Kasia CichopekIda Nowakowska Małgorzata Tomaszewska. Ostateczna decyzja w tej sprawie ma zostać podjęta niebawem.

Manowską zastąpi któraś z prezenterek pracujących w TVP, na pewno nie będzie to nikt z zewnątrz. Wśród nazwisk wymienia się Idę Nowakowską, Kasię Cichopek i Małgorzatę Tomaszewską. Trwają rozmowy, a ostateczna decyzja zostanie podjęta lada moment – dodało źródło portalu.

Zagrożona roszadami dziennikarka na razie nie komentuje sprawy. Aktualnie przebywa na wakacjach, gdzie cieszy się słońcem i pięknymi widokami. Czyżby postanowiła „przeczekać” nerwową sytuację?

Dajcie znać, czy będziecie tęsknić za obecnością Marty ManowskiejThe Voice Senior. Boicie się, że zostanie usunięta również z innych programów Telewizji Polskiej?


Marta Manowska – TeleKamery 2022

Marta Manowska – TeleKamery 2022

Marta Manowska ma nową fryzurę

Marta Manowska ma nową fryzurę

Marta Manowska - The Voice Senior

Marta Manowska - The Voice Senior

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×