The Voice of Poland 6 – relacja na żywo z finału programu

voice of poland

voice of poland

Relacja z finału programu The Voice of Poland

Przed nami finał programu The Voice of Poland emitowany na żywo! Szósta edycja programu obfituje w wyjątkowe talenty, dlatego jurorzy i widzowie będą mieli bardzo trudne zadanie, aby wybrać tylko jeden, wyjątkowy Voice of Poland! Zapraszamy Was na relację z dzisiejszego odcinka programu. Zdradzimy Wam, minuta po minucie, jakie piosenki wykonali uczestnicy, jak ocenili ich jurorzy, i co najważniejsze – kto wygrał 6. edycję show.

 

Chcesz być na bieżąco? Odśwież stronę i sprawdź, co nowego w Voice of Poland!
 

Zaczynamy!

20:10 – Czas na wielkie emocje! Finał 6. edycji programu rozpoczynają wszyscy uczestnicy The Voice of Poland w medleyu największych hitów Robbiego Williamsa.

20:14 – Prowadzący zapewniają, że ostatni odcinek programu będzie naprawdę gorący. Z taką kreacją Haliny Mlynkovej na pewno!!!

12325625_10204917530409179_1924456297_o

20:19 – Kontakt płytowy, występ podczas Sylwestra z Dwójką, samochód osobowy i 50 tysięcy złotych – o to wszystko walczy czwórka finalistów: Krzysztof Iwaneczko, William Prestigiacomo, Ana Andrzejewska i Tobiasz Staniszewski. Kto wygra? Przekonamy się za około dwie godziny.

20:21 – Wyścig po zwycięstwo rozpoczyna podopieczny Tomsona i Barona. Tobiasz Staniszewski właśnie rozpoczął swój występ z chórem Sound’n’Grace. Idzie mu niestety nienajlepiej, to zdecydowanie nie jego repertuar 🙁

20:26 – Ana Andrzejewska ma wielkie szczęście! Zaśpiewa utwór Najpiękniejsi z wspaniałym wokalistą Kubą Badachem. Cóż za magiczny nastrój… Jurorzy są z nami zgodni.

20:31 – Czas na Williama Prestigiacomo i… Margaret! Zaskakujące połączenie, a co z tego wyjdzie? Posłuchajmy ich w utworze Just the Two of Us.

20:35 – Podopieczny Andrzeja Piasecznego poradził sobie doskonale. Było naprawdę pięknie, co zgodnie przyznali jurorzy.

20:37 – A jak zaprezentuje się Krzysztof Iwaneczko w duecie z Natalią Kukulską? Ich piosenka to Decymy z albumu wokalistki z 2003 roku – znowu romantyczny nastrój gwarantowany.

12299894_10204917586170573_661971187_o

20:40Edyta Górniak jest zachwycona tym występem:

Pokazałeś piękną kulturę duetu. Czyli byłeś i błyszczałeś, ale dałeś Natalii trochę powietrza, czyli miejsca dla niej. Nie przyćmiłeś swojej partnerki i o to chodzi.

20:45 Rozpoczynamy drugą rundę zmagań finalistów. Przed każdym występem prezentowane są filmiki ukazujące drogę uczestników do finału. Tę serię występów rozpocznie podopieczna Edyty Górniak, która wykona utwór I Follow Rivers. To prawdopodobnie najlepszy występ Any w programie. Niedługo dowiemy się, czy zapewni jej zwycięstwo.

20:54Do udziału w programie kolejnego uczestnika namówił 12-letni syn. Mowa o Tobiaszu Staniszewskim, który właśnie rozpoczyna swoją prezentację w pięknej piosence Czesława Niemena, Wspomnienie.

21:00 – Tomson i Baron wstali z miejsc, a Edyta Górniak ma łzy w oczach:

Masz taką wspaniałą świadomość interpretacji. Ten utwór można przerysować, a ty trafiłeś w punkt. Pięknie!

21:04Ależ on ma talent!! William Prestigiacomo właśnie rozpoczął swój kolejny występ – Isn’t She Lovely na pewno zostało napisane pod niego. Brzmi znakomicie! Marysia Sadowska jest tego samego zdania, łzy same napłynęły jej do oczu.

21:10 – Jesteśmy bardzo ciekawi czy podczas ostatecznego werdyktu dzisiejszego wieczoru będzie czekała nas niespodzianka… Jeśli nie to wygra faworyt wielu widzów, Krzysztof Iwaneczko, który już rozpoczął swój kolejny występ. Piosenka Writing’s On The Wall idealnie do niego pasuje. Co na to Andrzej Piaseczny?

Jeśli Twoja płyta ukaże się w sklepie, będę pierwszym, który ją kupi.

21:20 – Czas na pierwszy werdykt widzów tego wieczoru. Niestety żegnamy się z Williamem Prestigiacomo, który zajmuje czwarte miejsce w 6. edycji The Voice od Poland! Na pożegnanie – duet z Andrzejem Piasecznym.

21:32 – Trójka najlepszych zaśpiewa ze swoimi trenerami. To będzie wyjątkowe muzyczne spotkanie Any z Edytą. Panie wykonają bardzo trudny utwór – Stop, jedną z ulubionych piosenek trenerki.

12315055_10204917729654160_55070413_o

21:39 – Bardzo ciekawy wybór piosenki. Na scenie trzech panów: Tomson, Baron i Tobiasz. To musiał być utwór It’s A Man’s Man’s Man’s World. Wow, wow, wow – owacja na stojąco publiczności w studiu!

21:45 – Maria Sadowska jak Lady Gaga? Trenerka Krzysztofa Iwaneczko właśnie prezentuje się na scenie w piosence Cheek To Cheek

21:51 – Już za chwilę na polu bitwy pozostanie tylko dwóch najlepszych zawodników. Emocje rosną i… już wiemy, że w ostatniej rundzie finału zmierzą się Tobiasz i Krzysztof! Zatem trzecie miejsce w programie należy do Any Andrzejewskiej.

21:58 – Ostatnie dwa występy wieczoru! Rozpoczyna Krzysztof Iwaneczko ze swoją piosenką, której fragment mogliśmy poznać już podczas castingów. To nie sen – jest potencjał na hit! Ale rywal nie śpi i już stoi na scenie – Tobiasz Staniszewski w swoim singlu Pure.

22:11 – Ostatnie chwile przed ogłoszeniem zwycięzcy i już wiemy…

 

The Voice of Poland 6 wygrywa Krzysztof Iwaneczko!

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×