Taylor Swift i Calvin Harris rozstali się przez… piosenkę?! Nowe fakty w sprawie przyczyn zerwania pary

Taylor Swift, Calvin Harris

Taylor Swift, Calvin Harris

Taylor Swift autorką hitu „This Is What You Came For”

Rozstanie Taylor Swift i Calvina Harrisa co prawda w maju przeszło do historii, ale jest coś przedziwnego w ich relacji, co nie pozwala im raz na zawsze zerwać kontakty i pokojowo się rozejść.

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że do rozstania tej pary miało dojść przez utwór „This Is What You Came For”, który stworzyła Taylor Swift jeszcze jako dziewczyna Calvina Harrisa. Razem jednak zdecydowali, że z uwagi na ich związek wydadzą utwór pod pseudonimem Nils Sjoberg, a partie wokalne powierzą do nagrania Rihannie. Co też się stało.

Kiedy jednak utwór ujrzał światło dzienne, a przepytywany przez jednego z dziennikarzy Calvin Harris zaprzeczył, jakoby myślał o jakiejkolwiek kolaboracji z Taylor Swift, ta miała się poczuć okrutnie dotknięta. Miało to być punktem zwrotnym w ich związku i zadecydować o rozstaniu. Niedługo potem wokalistka poznała Toma Hiddlestona i się w nim zakochała.

Mimo że od rozstania z Taylor Swift minęło już wiele tygodni, Calvin Harris najwyraźniej wciąż nie może się z tym do końca pogodzić. I w przeciwieństwie do dyskretnej wokalistki, która nie komentowała nowej sytuacji w życiu, zdradzał szczegóły rozstania z Taylor (zobacz więcej). Nie spodobało się to jej przyjaciołom, którzy na złość Calvinowi postanowili teraz ujawnić w mediach prawdziwą autorkę hitu „This Is What You Came For”.

Wobec takiego obrotu spraw Calvin Harris opublikował na Twitterze serię wypowiedzi w sprawie piosenki.

Ja napisałem muzykę, wyprodukowałem piosenkę, zaaranżowałem ją i wyciąłem wokale. I z początku ona chciała, by to był sekret, stąd pseudonim. Krzywdzące jest dla mnie, że ona i jej ekipa posunęli się tak daleko, żeby mnie postawić w złym świetle. Rozumiem, że jesteś szczęśliwa w swoim nowym związku – zwrócił się do Taylor Swift. – Powinnaś skupić się na nim, zamiast próbować dołować swojego eks. Wiem, że potrzebujesz kogoś nowego do pogrzebania, jak Katy (Perry), ale ja sobie na to nie pozwolę – napisał Calvin.

Faktycznie relacje łączące Taylor Swift i Katy Perry od pewnego czasu nie są najlepsze. O co poszło?

(„Bad Blood”) Ta piosenka opowiada o wokalistce, która z szorstkiej przyjaciółki przerodziła się we wroga, kradnąc tancerzy do swojej trasy – stwierdziła w jednym z wywiadów Taylor Swift, a media wyśledziły, że chodzi Katy Perry.

Katy już zamieściła stosowny komentarz w całej tej sprawie. Na Twitterze opublikowała nagranie z Hilary Clinton, która robi bardzo wymowną minę.

Zobacz także: Calvin Harris ma nową dziewczynę?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×