NewsyCalvin Harris już otarł łzy po Taylor Swift. Widziano go z nową dziewczyną

Calvin Harris już otarł łzy po Taylor Swift. Widziano go z nową dziewczyną

Calvin Harris spotyka się z Nicole Scherzinger
Calvin Harris spotyka się z Nicole Scherzinger
Ewa Kamionowska

12.07.2016 15:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwający 15 miesięcy związek Calvina Harrisa i Taylor Swift przeszedł już co prawda w maju tego roku do historii, ale o parze wciąż dużo się mówi. Ostatnio głównie w kontekście nowych partnerów.

Niedawno okazało się, że Taylor Swift umawia się z brytyjskim aktorem Tomem Hiddlestonem. I choć węszące sensację tabloidy zaczęły spekulować, że związek tych dwojga jest tylko chwytem marketingowym (zobacz więcej), wiele wskazuje na to, że tu chodzi jednak o prawdziwe uczucie.

A co słychać u Calvina Harrisa? Ostatnio muzyk głównie komentował powody rozstania z Taylor (zobacz więcej), ale też, jak wyśledziły media, widziany był na imprezie w towarzystwie nowej dziewczyny. Co ciekawe chodzi o Nicole Scherzinger. DJ i wokalistka tak doskonale się bawili, że razem opuścili miejsce zabawy.

Czy są aż tak zaprzyjaźnieni? A może to coś więcej? Zagraniczne media prześcigały się w domysłach, co łączy gwiazdy muzyki. Lecz jeśli wierzyć informatorom "E! News", Calvin i Nicole są tylko przyjaciółmi. Tak czy inaczej, gdyby miało między nimi nagle zaiskrzyć, stworzyliby piękną parę.

Calvin Harris po wypadku
Calvin Harris po wypadku
Nowy chłopak Nicole Scherzinger, fot. ONS
Nowy chłopak Nicole Scherzinger, fot. ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także