NewsyTaylor Swift i Tom Hiddleston oficjalnie razem! Zobaczcie ich pierwsze tak romantyczne wspólne zdjęcie!

Taylor Swift i Tom Hiddleston oficjalnie razem! Zobaczcie ich pierwsze tak romantyczne wspólne zdjęcie!

Taylor Swift i Tom Hiddleston oficjalnie razem! Zobaczcie ich pierwsze tak romantyczne wspólne zdjęcie!
Karolina Stęclik
07.07.2016 17:47

Od tygodni zagraniczne media spekulują o związku Taylor Swift z Tomem Hiddlestonem. Para poznała się podczas jednej z hollywoodzkich gal i... od razu między nimi zaiskrzyło. Doszło do tego, że piosenkarka rzuciła dla nowej miłosci Calvina Harrisa. Jeszcze niedawno tabloidy plotkowały o ślubie tej pary. Tymczasem dzisiaj ich związek jest już przeszłością. Niedawno Taylor odwiedziła dom rodzinny swojego nowego chłopaka i poznała jego najbliższych. Paparazzi przyłapali zakochany także podczas koncertu Seleny Gomez.

Tymczasem do sieci właśnie trafiło zdjęcie, które jest najlepszym dowodem na to, co łączy wokalistkę z przystojnym aktorem. Na fotografii widzimy gwiazdę, która siedzi na kolanach aktora! Zakochani patrzą sobie głęboko w oczy i da się ukryć, jak wielka chemia panuje między nimi. Fotografia powstała w posiadłości gwiazdy w Rhode Island. Na zdjęciu obecni są też między innymi Blake Lively i Ryan Reynolds.

Choć jeszcze wczoraj powielały się plotki sugerujące, że związek Taylor i Toma jest tylko chwytem marketingowym, dzisiaj chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że łączy ich prawdziwe uczucie.

Nie możemy się doczekać pierwszego publicznego wyjścia tej pary!

Taylor Swift i Tom Hiddleston są parą
Taylor Swift i Tom Hiddleston są parą
Zakochani Taylor Swift i Tom Hiddleston
Zakochani Taylor Swift i Tom Hiddleston
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także