Przystojny Joe poprosił Taylor Swift o rękę! Gdzie i kiedy się zaręczyli? Światowe media ujawniły szczegóły

Taylor Swift i Joe Alwyn zaręczeni

Taylor Swift i Joe Alwyn zaręczeni

Taylor Swift przyjęła pierścionek zaręczynowy? Wszystko na to wskazuje. Po pięciu latach bycia w związku z Joe, w końcu odważyli się na ten krok.

Taylor Swift to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia w Stanach Zjednoczonych. Artystka swój pierwszy kontrakt z wytwórnią muzyczną podpisała w 2004 roku. Od jej debiutu minęło 16 lat. W tym czasie wylansowała niezliczoną ilość hitów, które podbijały listy przebojów na całym świecie – Shake If Off, Blank Space, Bad Blood czy Look What You Make Me Do. Jej klipy w samym serwisie YouTube zostały wyświetlone ponad 24 mld razy.

Gwieździe przyszło zmierzyć się z nieuczciwym działaniem producentów muzycznych. W efekcie straciła wszelkie prawa do nagranych przez siebie utworów. Według prawa jedynym rozwiązaniem na to, by mogła odzyskać kontrolę nad swoją muzyką, było nagranie utworów od nowa. Tak też uczyniła Taylor. Od 2021 zaczęła wydawać swoje stare albumy w odświeżonych aranżacjach.

Z całą pewność Swift nie może narzekać na brak zajęć. Mimo to udało jej się ułożyć życie prywatne. Po rozstaniu z aktorem Jakem Gyllenhaalem, który nie mógł znieść medialnej otoczki, związała się z Joe Alwynem. Para spotyka się ze sobą od 2018 roku. Z uwagi na przykre doświadczenia, Taylor bardzo mocno pilnuje prywatności związku. Nie wszystko jednak da się ukryć.

Taylor Swift i Joe Alwyn zaręczyli się

Taylor i Joe bardzo długo ukrywali, że są parą. W końcu jednak coraz częściej byli widywani w swoim towarzystwie, co wskazywało na to, że są razem. Gwiazda podczas odbierania nagrody Grammy za Album Roku 2021, podziękowała ze sceny swojemu ukochanemu za wsparcie i przyznała, że bardzo dobrze pisało jej się teksty podczas lockdownu.

Joe pięknie gra na pianinie, wymyśla i tworzy – dodała w swoim przemówieniu.

Gwiazda przyznała także, że dzięki wspólnej pracy, zrozumiała nieco bardziej męski punkt widzenia. To wtedy zrodził się w jej głowie pewien pomysł na piosenkę:

Napisałam tak wiele piosenek z perspektywy kobiety pragnącej męskich przeprosin, że postanowiliśmy zrobić ją z perspektywy nastoletniego chłopca przepraszającego po tym, jak traci miłość swojego życia.

Jak się okazuje, ich związek wkroczył na wyższy poziom. Magazyn Life & Style poinformował, że zakochani wybrali się na kilkudniowe wakacje do St. Ives w Kornwalii, podczas których się zaręczyli! Jak na razie ani Taylor, ani Joe nie potwierdzili tych spekulacji. Informator magazynu wyjawił również, że mężczyzna na każdym kroku komplementuje swoją ukochaną:

Joe zawsze mówi Taylor, że jest najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek spotkał.

Myślicie, że te plotki mogą okazać się prawdą?


Taylor Swift i Joe Alwyn | fot. ONS

Taylor Swift i Joe Alwyn | fot. ONSTaylor Swift and her boyfriend Joe Alwyn strolling in the streets of Paris near Beaubourg after having been at Café de Flore on May 24th, 2019.

Taylor Swift i Joe Alwyn - BAFTA 2019

Taylor Swift i Joe Alwyn - BAFTA 2019

Taylor Swift i Joe Alwyn - BAFTA 2019

Taylor Swift i Joe Alwyn - BAFTA 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×