Szykuje się rodzinny odcinek „Tańca z Gwiazdami”. Kajra zaprosiła na parkiet mamę, a pozostali? Zobaczcie ich wspólne treningi

Taniec z Gwiazdami z rodzinami

Taniec z Gwiazdami z rodzinami

Nowy odcinek Tańca z Gwiazdami już w poniedziałek. Uczestnicy na parkiecie pojawią się z najbliższymi sobie osobami. Zobaczcie, kogo zaprosili na parkiet.

Taniec z Gwiazdami to show, które od wielu lat przyciąga przed telewizory ogromną liczbę widzów. Nie brakuje bowiem gwiazd, które chętnie próbują swoich sił na parkiecie i szlifują umiejętności pod okiem utalentowanych tancerzy. W jesiennej ramówce w stacji Polsat wystartowała kolejna 12. edycja programu. Na ekranach możemy oglądać nowe taneczne pary, ale także w samym formacie zaszło kilka zmian. Dołączyła między innymi trzecia prowadząca, czyli Izabela Janachowska, która razem z Pauliną Sykut i Krzysztofem Ibiszem wita widzów w każdy poniedziałek wieczorem.

Zmiany zaszły także w jury. Za stołem jurorskim obok Iwony Pavlovic, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego, zasiadł także Andrzej Piaseczny, który w programie na żywo już dał się poznać z ciętego języka.

Taniec z Gwiazdami: uczestnicy zatańczą z bliskimi

Taneczne show zbudza ogrom emocji, a także wzruszeń. Uczestnikom programu chętnie towarzyszą bowiem najbliższe osoby, które oglądają ich zmagania na parkiecie. Oliwii Bieniuk zawsze towarzyszy jej tata Jarosław, a ostatnio dołączył do niego także młodszy brat nastoletniej gwiazdy – Szymon, który również nie broni się przed show-biznesem, co zdradził w rozmowie z naszą reporterką.

Teraz producenci Tańca z Gwiazdami szykują dla widzów kolejną wielką porcję wzruszeń. Okazuje się, że już w poniedziałek na parkiecie razem z uczestnikami wystąpią najbliższe im osoby. Na oficjalnym profilu programu pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak do programu przygotowuje się Kajra i jej mama. Obydwie trenują pod czujnym okiem Rafała Maseraka.

Oliwia Bieniuk do programu zaprosiła właśnie Szymona, który ostatnio kibicował jej na widowni. Do sieci również trafiło wideo z ich przygotowań do poniedziałkowego odcinka.

Juras zatańczy ze swoją życiową partnerką Pauliną, Kinga Sawczuk podobnie jak Oliwia wystąpi z bratem, Sylwia Bomba natomiast na parkiet zaprosiła swoją przyjaciółkę. Zapowiada się bardzo ciekawy odcinek. Jesteście ciekawi, jak wypadną gwiazdy i ich najbliżsi? My już nie możemy się doczekać, by zobaczyć ich w tańcu.


Mama Kajry i Rafał Maserak

Mama Kajry i Rafał Maserak

Mama Kajry i Rafał Maserak

Mama Kajry i Rafał Maserak

Oliwia Bieniuk z bratem Szymonem

Oliwia Bieniuk z bratem Szymonem

Komentarze

 • Mateo pisze:

  Widać, że Kajra bardzo kocha swoją mamę. W końcu to ona ją poczęła, nosiła pod swym sercem, urodziła i wychowała. Jak to każda matka. Kochaj ją Kajra i ciesz się nią, życie tak szybko ucieka.

  • Gość pisze:

   🤣🤣🤣🤣🤣😂 ale sie wysiliłaś. Nie wiedziałam że matka poczyna dziecko.

 • Gość pisze:

  A co gdy dzieci chcą być samodzielne i nie chcą prosić rodziców o nic. Uważam że taka postawa, robi rodzicom przykrość, bo gdy mogą uczestniczyć w życiu swoich dzieci, to znaczy że żyją i chcą żyć i czują się jeszcze potrzebni. Niestety nie wszystkie dzieci to rozumieją, dla nich pobyć choć trochę z rodzicami, to przykrość i strata czasu.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×