Kolejna uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” ujawniona podczas festiwalu w Sopocie. Od lat mówiło się o jej udziale

Taniec z Gwiazdami 12 - nowa uczestniczka

Taniec z Gwiazdami 12 - nowa uczestniczka

Taniec z Gwiazdami 12 - znamy kolejną gwiazdę. Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021 ujawniono następną uczestniczkę. A to dopiero wiadomość!


Taniec z gwiazdami 11 wystartował w marcu i była to wyjątkowo pechowa edycja. Do walki o Kryształową Kulę stanęło jedenaście par. Uczestnicy pojawili się na parkiecie jedynie w dwóch odcinkach, a wszystko przez epidemię koronawirusa, która wybuchła wiosną. Rywalizacja została przeniesiona na jesień. Z programu zrezygnował Marcin Bosak, który na ten czas zaplanował inne zobowiązania.

W telewizyjnym show nie brakowało niespodziewanych zwrotów akcji, a także osobistych dramatów. U niektórych z uczestników wykryto COVID-19, co wykluczyło ich z dalszej rywalizacji. Z powodu pandemii skrócono rywalizację o jeden odcinek. Ostatecznie w finale zwyciężyła Edyta Zając, która niespodziewanie pokonała Julię Wieniawę.

Obecnie stacja ujawnia gwiazdy 12. edycji hitowego programu. Już wiadomo, że na parkiecie pojawi się córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, Oliwia Bieniuk, pojawi się też Denis Urubko, Sylwia Bomba i Kinga Sawczuk. Na scenie w Sopocie ogłoszono kolejną gwiazdę.

Taniec z Gwiazdami 12: Kolejna uczestniczka ujawniona

Ze sceny w Sopocie padły słowa ważne nie tylko dla fanów Tańca z Gwiazdami, ale także pięknej żony Sławomira, bo to właśnie Kajra rozgrzeje parkiet show. Na profilu Polsatu pojawiło się oficjalne potwierdzenie wiadomości.

Podczas #polsatsuperhitfestiwal ogłosiliśmy kolejną gwiazdę 12. edycji @tanieczgwiazdami  Kajra – Magdalena Kajrowicz-Zapała, aktorka i piosenkarka, która razem ze Sławomirem pobiła muzycznie Polskę. Ciekawi jesteśmy, czy w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” zaprezentuje się do piosenki „Weselny pyton”?

Pod postem nie brakuje komentarzy zachwyconych internautów, którzy nie mogą się wręcz doczekać Kajry na parkiecie. Czyżby żona Sławomira była faworytką nowej odsłony Tańca z Gwiazdami?

Kim jest Kajra?

Magdalena Kajra Kajrowicz urodziła się 27 kwietnia 1984 roku w Wałbrzychu. Największą popularność przyniosły jej występy u boku męża Sławomira, ale ma też na swoim koncie udział między innymi w produkcjach bollywoodzkich. Oprócz tego artystka również pojawia się w polskich serialach. Podczas studiów grała w filmach Agnieszki Holland, Janusza Majewskiego i Michała Kwiecińskiego. Była również członkinią zespołu Krakowskiej Opery Kameralnej. W 2013 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski na Mistrzostwach Polski Aktorów w pływaniu.

Prywatnie jest mamą Kordiana, który urodził się w 2016 roku.


Kajra kolejna uczestniczka Tańca z Gwiazdami

Kajra kolejna uczestniczka Tańca z Gwiazdami

Sławomir i Kajra - Sopot 2021, dzień drugi

Sławomir i Kajra - Sopot 2021, dzień drugi

Sławomir i Kajra - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Sławomir i Kajra - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Komentarze

  • Co takiego? pisze:

    To są jakies kpiny! To miał być taniec z gwiazdami, a nie z marginesem. Porażka! Nie oglądam więcej! Szkoda czasu!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×