Jan Kliment wpadł na scenę „TzG” i zaczął płakać. Gwiazdor TVN wygłosił przemówienie. Na antenie Polsatu pozdrowił… Edwarda Miszczaka

Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12

Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12

Taniec z gwiazdami 12. Jan Kliment niespodziewanie wpadł na parkiet z psami i ze łzami w oczach zaczął przemawiać. Co powiedział?

Kolejny sezon popularnego tanecznego show Polsatu 12. edycja Tańca z gwiazdami. Dancing with the Stars rozpoczął się w poniedziałek 30 sierpnia. Wielkim zaskoczeniem dla fanów było to, że nie pojawi się Janek Kliment.

Wystąpił we wszystkich edycjach show Polsatu i aż trzy razy zdobył Kryształową Kulę. W drodze po zwycięstwo jego partnerkami były piosenkarka Natalia Szroeder, dziennikarka Beata Tadla i niewidoma lekkoatletka Joanna Mazur.

Jan Kliment zaczął tańczyć dzięki Patrickowi Swayze, którego podziwiał w słynnym hicie Dirty Dancing. Ukończył w Ostrawie technikum ze specjalnością metalurgii. W zawodzie pracował dwa dni, na szczęście poświęcił się swojej pasji i jest wielką gwiazdą tańca w naszym kraju.

Mimo że nie zatańczy w 12. edycji, zaskoczył i pojawił się na parkiecie, czym wzbudził niemałą sensację.

Taniec z gwiazdami 12. Jan Kliment na parkiecie. Co powiedział?

Po tym jak Lenka Klimentova skończyła swój taniec z Radkiem Liszewskim, na parkiecie pojawił się Janek Kliment. Wręcz wtargnął na scenę, by przekazać swojej żonie wsparcie i zasypać słowami miłości. Zaskoczenie prowadzących i jurorów było tak samo wielkie, jak tancerki.

Wiem, że mogę zapłacić karę. Teraz jestem gdzie indziej, wiem, że byliście TVN teraz jest Polsat, ale jestem twój mąż i to nie ma znaczenia. Lenka jesteś moją żoną, miłość jest ważniejsza – stwierdził rozemocjonowany Kliment.

Przypomnijmy, że tancerz zasiada w tym sezonie w nowej edycji Mam talent! – programie konkurencyjnej stacji TVN.

Pozdrawiam Edwarda Miszczaka – dodał Kliment, który już nie powstrzymywał łez.

Podsumował swoje wejście słowami, że miłość jest ważniejsza, niż restrykcje. Trudno było go zatrzymać. Zapłakany próbował powiedzieć, że mieli z Lenką rocznicę i że jest tak wzruszony po spotkaniu z reżyserką show, która sprowokowała go do tego wystąpienia. Zdaje się, że Janek bardzo tęskni za programem.

Zobacz także – aktualizacja: Oświadczenie TVN ws. zachowania Klimenta w Tańcu z gwiazdami

Fragment przemówienia Jana Klimenta poniżej:


Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12

Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12

All-ONS_1064176262-AAA
Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12

Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×