Jest i gwiazda disco-polo! Ujawniono kolejnego uczestnika show. Polsat namówił gorące nazwisko

Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami

Stacja Polsat sukcesywnie ujawnia nazwiska kolejnych uczestników Tańca z Gwiazdami. Uwielbiany przez widzów program pojawi się na antenie już jesienią. Teraz padło nazwisko gwiazdy disco-polo, która ma pojawić się na parkiecie. Kto zatańczy w show?

Taniec z gwiazdami to show, które z miejsca podbiło serca wszystkich fanów. Od kilkunastu lat regularnie pojawia się na antenie, a tancerze robią wszystko, aby partnerujące im gwiazdy pokazały się na parkiecie z jak najlepszej strony. Ostatnią edycję mogliśmy oglądać wiosną na antenie stacji Polsat. Ze względu na pandemię koronawirusa była ona przekładana, a kilku uczestników z powodu zarażenia Covid-19 musiało ze względów bezpieczeństwa opuścić show. Do finału dotrwały Edyta Zając i Julia Wieniawa. Chociaż na posiadaczkę Kryształowej kuli typowana była młodziutka aktorka, to główną nagrodę wytańczyła sobie modelka.

Wiadomo już, że niebawem na ekranie pojawi się kolejna edycja kultowego wręcz show. Gwiazdy ponownie zmierzą się na parkiecie już w jesiennej ramówce. Polsat powoli ujawnia kolejnych uczestników, którzy poddadzą się ocenom surowego jury.

Taniec z Gwiazdami 12: nazwisko kolejnego uczestnika

Już od kilku tygodni stacja Polsat ujawnia nazwiska kolejnych uczestników Tańca z Gwiazdami. Wiadomo, że na parkiecie pojawi się córka Ani Przybylskiej – Oliwia Bieniuk. Aspirująca aktorka i modelka stawia swoje pierwsze kroki w show-biznesie, a udział w telewizyjnym hicie na pewno nie zaszkodzi w karierze. Wiadomo też, że na parkiecie pojawi się himalaista, Denis Urubko. Do obsady show dołączy także znana z Gogglebox, Sylwia Bomba. Podczas SuperHit Festiwalu w Sopocie prowadzący zdradzili, że udział w show zgodziła się wziąć żona Sławomira, Kajra.

Teraz w mediach można przeczytać nazwisko kolejnej gwiazdy, która zatańczy w 12. edycji programu. Ma nią być wokalista disco-polo Radosław Liszewski. O tym, że lider zespołu Weekend zawita na parkiecie, poinformował portal Pomponik.

Radek to nazwisko, o które faktycznie zabiegano, bo jego popularność jest ogromna. Publiczność go kocha i na pewno zna się na dobrej rozrywce, więc produkcja jest spokojna o to, jak sobie poradzi na parkiecie. Ma też niezwykłe wyczucie rytmu! – zdradził informator portalu.

Radek na pewno swoim udziałem w programie przyciągnąłby przed telewizory prawdziwe tłumy. Podczas wszystkich koncertów wykonuje układy taneczne, więc wiadomo, że może się pochwalić świetnym wyczuciem rytmu tak, jak zapewnia informator.


Radek Liszewski i Zenek Martyniuk – Sylwester 2020 TVP konferencja

Radek Liszewski i Zenek Martyniuk – Sylwester 2020 TVP konferencja

Radek Liszewski – Sylwester 2020 TVP konferencja

Radek Liszewski – Sylwester 2020 TVP konferencja

Sylwester 2020 TVP - Radosław Liszewski

Sylwester 2020 TVP - Radosław Liszewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×