Szukaj

Taniec z Gwiazdami: Kto odpadł z programu? Widzowie i jurorzy byli wyjątkowo zgodni

Taniec z Gwiazdami 11 - wesele

Taniec z Gwiazdami 11 - wesele

Taniec z Gwiazdami 11: odcinek czwarty. Dzisiejszy wieczór spędziliśmy na weselnych parkiecie. Była przednia zabawa, ale program musiała opuścić kolejna para. Która?

Taniec z gwiazdami 11 – czwarty odcinek show już za nami. Tydzień temu, mimo że nie mieli najniższych not od sędziów, program opuścili Nikole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko. 

Piątkowy wieczór był wyjątkowy dla Iwony Pavlovic, bo popularna Czarna Mamba świętowała kolejną, 11. już rocznicę ślubu, ze swoim ukochanym mężem, Wojciechem Oświęcimskim.

Miłość do Wojtka spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Niczego wtedy nie kalkulowałam. Myślę, że jeśli kobieta rozważa, czy jest w stanie zaakceptować nawyki nowo poznanego mężczyzny, to znaczy, że to nie jest to. Mnie Wojtek od razu powiedział, że jeśli nie będzie mógł zabrać ze sobą chłopców, to nie wie, czy będziemy mogli być razem. On nie wyobrażał sobie, by zostawić dzieci, a ja tę jego miłość do synów ogromnie szanuję. Kiedy więc postanowiliśmy, że chcemy być razem, Wojtek przeprowadził się do mnie z trójką chłopców – mówiła w wywiadzie dla Flesza.

To dla niego postanowiła rzucić palenie papierosów, co zdecydowanie wyszło jej na zdrowie. Często powtarza w wywiadach, że to jest dojrzała miłość osób, które poznały się już w dojrzałym wieku. I tak właśnie minęło im 11 lat razem.

Czy rocznica Iwony Pavlovic była inspiracją, tego nie wiemy, jedno jest pewne, że piątkowy odcinek upłynął pod znakiem weselnych klimatów.

Taniec z Gwiazdami 11 – czwarty odcinek po przerwie. Weselne klimaty

Jak się można domyślać, weselne rytmy poderwały do zabawy wszystkich. Na miejscach sędziów zasiedli: Iwona Pavlovic, Michał Malitowski i odmieniony Andrzej Grabowski, którzy także dali się ponieść atmosferze.

Dzisiaj w zmaganiach wzięło udział 7 par. Jak się zaprezentowały? Weselicho zaczęło się występem Sławomira, który zaprezentował Weselnego pytona.

Świetnym wodzirejem okazał się Rafał Maserak. Każda z par odegrała scenkę weselną. Edyta Zając ponownie zachwyciła Iwonę Pavlovic, która powiedziała:

Co tydzień stajesz się dla mnie wszystkim!

Ze skocznych klimatów w lirykę widzów przenieśli Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. Zebrali tyle komplementów, że aktorka aż się zarumieniła z zadowolenia i wyrwała 30 punktów od zachwyconych jurorów.

Taniec z gwiazdami 2020: punktacja

Wszystkie pary Tańca z gwiazdami 2020. Ile punktów zainkasowały poszczególne pary w dzisiejszym odcinku?

  • Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska –  19 punktów
  • Bogdan Kalus i Lenka Kliment –  20 punktów
  • Ania Karwan i Jan Kliment –  28 punktów
  • Sylwia Lipka i Rafał Maserak – 24 punkty
  • Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino –  30 punktów
  • Edyta Zając i Michał Bartkiewicz –  26 punktów
  • Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke – 22 punkty.

Decyzją widzów i jurorów z programem musieli się pożegnać Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke.


Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami 11

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami 11

Stefano Terrazzino, Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami 11

Stefano Terrazzino, Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami 11

Jacek Jeschke, Milena Rostkowska-Galant - Taniec z Gwiazdami 11

Jacek Jeschke, Milena Rostkowska-Galant - Taniec z Gwiazdami 11

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×