Syn Magdy Gessler oświadczył się! Na czyim palcu zabłysnął wielki i piękny pierścionek?

Tadeusz Müller zaręczył się z Małgorzatą Downar

Tadeusz Müller zaręczył się z Małgorzatą Downar

Tadeusz Müller oświadczył się swojej partnerce! Syn Magdy Gessler poprosił ją o rękę w Hiszpanii, a okazały pierścionek robi wrażenie. Kim jest jego wybranka?

Tadeusz Müller jest jedynym synem Magdy Gessler, a przyrodnim bratem Lary, od której jest starszy. Jego ojcem był Volkhart Müller – korespondent dziennika Der Spiegel, który zmarł w 1987 roku, przegrywając walkę z nowotworem. Posiada imponujący talent kulinarny i zmysł estetyczny, który niejednokrotnie wychwalała jego mama, mówiąc, że jest artystą jedzenia.

Zrobiło się o nim głośno, kiedy zdradził Jastrząb Post, że pomoże stworzyć Robertowi Lewandowskiemu wyjątkową restaurację w stolicy. Tadeusz ma głowę pełną pomysłów, więc to nie jest jedyny projekt, który realizuje – postanowił także założyć farmę, na której będzie uprawiał ekologiczne warzywa i owoce, które potem wykorzysta w swojej pracy, a zamierza zająć się również cateringiem dietetycznym i w pełni bio.

Szczęście sprzyja synowi Gessler także w życiu osobistym. Mimo że nie tak dawno, po 13 latach związku, rozstał się z partnerką, jego serce znowu zabiło mocniej. Jest tak zakochany, że postanowił się oświadczyć.

Tadeusz Müller się oświadczył. Kim jest jego wybranka?

Tadeusz Müller w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że rozstał się z Blanką Zawadą, z którą był w związku 13 lat. Decyzję podjęli wspólnie. Nadal pozostają w dobrych relacjach.

Syn Magdy Gessler nie pozostał długo singlem. Jego nowa partnerka to Małgorzata Downar, która aktualnie przebywa z nim na urlopie na słonecznej Majorce. To właśnie tam mężczyzna się oświadczył:

Jesteś najwspanialszą osobą na świecie! – napisał w relacji na Instagramie.

Tadeusz Müller pochwalił się zdjęciem dłoni partnerki, na której widnieje piękny i wielki pierścionek zaręczynowy. Również Małgorzata w swoich social mediach udostępniła kadr z tej niezwykłej chwili.

Kim jest Małgorzata Downar, narzeczona Tadeusza Müllera?

Małgorzata Downar od lat jest związana z show-biznesem. Na jej profilu na Instagramie czytamy, że jest właścicielką własnej firmy, Agencji WeGrowth, która – jak podaje sama zainteresowana – powstała z pasji do efektywnego zarządzania biznesem.

Wcześniej współpracowała z marką Veclaim, którą zarządza Jessica Mercedes, gdzie pełniła funkcję Dyrektora Zarządzającego. Przez prawie dwa lata pracowała też w firmie Joanny Przetakiewicz La Mania.

Narzeczonym życzymy dużo szczęścia!


Tadeusz Müller zaręczył się z Małgorzatą Downar

Tadeusz Müller zaręczył się z Małgorzatą Downar

Tadeusz Müller zaręczył się z Małgorzatą Downar

Tadeusz Müller zaręczył się z Małgorzatą Downar

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×