Szymon Hołownia spodziewa się dziecka. Jego początki z żoną nie były łatwe. Pierwsza randka okazała się katastrofą. Potem było już jak w filmie romantycznym!

Szymon i Urszula

Szymon i Urszula

Szymon Hołownia i Urszula spodziewają się dziecka. Warto przyjrzeć się ich relacji. Początki pięknego związku nadają się do zekranizowania!

Szymon Hołownia i jego żona Urszula przekazali dobrą nowinę. Para podzieliła się nią przy okazji składania życzeń świątecznych. Małżonkowie nagrali film wideo, na którym przemawiali na tle wypchanej po brzegi biblioteczki i choinki. Dumne małżeństwo zaczęło od przekazania pozytywnego przesłania. Były kandydat na prezydenta zaczął:

Kochani, z serca życzymy Wam spokojnych świąt. Wiemy, że nie dla wszystkich będzie to łatwy czas, że nie we wszystkich domach będzie pełno radości. Mamy nadzieję, że będzie to czas wytchnienia i nadziei na lepszą, sprawiedliwą Polskę. Dla nas ten czas oczekiwania jest tym bardziej szczególny. Chcemy się tym naszym radosnym oczekiwaniem podzielić z Wami, bo głęboko wierzymy, że i my i Wy wszystkiego dobrego doczekamy. Wesołych Świąt!

Chwilę później Szymon skierował spojrzenie w stronę brzucha małżonki i powiedział:

Święta to czas oczekiwania. Dla nas w tym roku bardziej niż kiedykolwiek.

Filmik nagrany przez znaną parę możecie obejrzeć poniżej.

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska-Hołownia. Jak się poznali?

Przy tej okazji warto wrócić do początków związku Szymona i Urszuli. Jak doszło do ich pierwszego spotkania? Okazuje się, że połączył ich program Mam talent!. Szymon gościł w jego ramach w bazie wojskowej w Mińsku Mazowieckim, gdzie Ula pracuje jako pilot. Na miejscu zwrócił uwagę na rozpiskę dotyczącą pracowników. Jak sam powiedział w jednym z wywiadów:

W „domku pilota” zobaczyłem na jakiejś rozpisce jedno kobiece nazwisko. Zapamiętałem, bo wydało mi się to niezwykłe. Później „zalajkowałem” profil bazy, a portal społecznościowy przez swoje algorytmy zaproponował mi znajomość z Ulą Brzezińską, której nazwisko od razu skojarzyłem. Napisałem. Dostałem odpowiedź.

Urszula zgodziła się na pójście na randkę z Szymonem. Początki nie były łatwe. Nie pokazał się z najlepszej strony podczas pierwszego spotkania.

Na początku byłam przerażona. Cały czas mówił o fundacjach, rozwoju. Co za facet, myślałam. Czy on stara się o pracę? A może to mi chce ją zaproponować?

Na szczęście, Szymon opanował emocje. Pod koniec czule ją przytulił, co zaważyło na ich przyszłości. Kolejne randki były coraz bardziej udane! Para pobrała się w 2016 roku.

Kim jest Urszula Brzezińska? Czym się zajmuje?

Jak już wspomnieliśmy, Urszula jest zawodowo oficerem Wojska Polskiego. Ukończyła Wyższą Oficerską Szkołę Sił Powietrznych w Dęblinie. Do tej pory pracuje jako wojskowa pilot. Twardy charakter to coś, co bardzo podoba się Szymonowi. W wywiadach dla prasy nie może się on nachwalić małżonki. To tylko niektóre z komplementów, które skierował w jej stronę:

Ula to wspaniała kobieta. Imponuje mi, budzi mój podziw. To najlepszy doradca, niedościgły wzór spokojnej pewności, w żartach – mistrzyni zwięzłej pointy. Ale przede wszystkim – to moja kochana, piękna Ula.

Co ciekawe, między małżonkami jest aż 11 lat różnicy. Starszy jest Szymon. Urszuli nie przeszkadza jednak duża różnica wieku. Powiedziała Onetowi:

Sama liczba wydaje się duża, ale nigdy nie myślałam o naszym związku z perspektywy różnicy wieku. I nigdy jej nie odczułam. Bardziej opieramy się na tym, co jest między nami i jacy jesteśmy, a wiek nie ma znaczenia. Cieszę się, że Szymon jest na innym etapie. Kiedyś powiedział mi, że gdyby był w moim wieku, to nie zniósłby pewnych rzeczy związanych z moją pracą. A teraz jest na tyle świadomym siebie, dojrzałym mężczyzną, że różnica naszych charakterów jest plusem, a nie minusem, którym mogłaby być wcześniej.

Związek Szymona i Uli umocniły narodziny dziecka. Córka Maria jest dla rodziców oczkiem w głowie. Mama i tata dbają o jej prywatność i rzadko pokazują ją publicznie.

Parze gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!


Szymon Hołownia z żoną Urszulą

Szymon Hołownia z żoną Urszulą

Urszula Hołownia

Urszula Hołownia

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×