Szczera do bólu Margaret: „Co tydzień spowiadałam się z masturbacji”. Jej noga więcej w kościele nie stanie!

Margaret

Margaret

Małgorzata Jamroży znana jako Margaret udzieliła ostatnio bardzo szczerego wywiadu. Chyba żadna gwiazda nie zdecydowała się jeszcze na tak osobiste wyznanie!

Margaret nie ma się zupełnie czego wstydzić. Jest piękna, młoda, utalentowana i na dodatek zakochana! W jednym z najnowszych wywiadów poruszyła jednak temat tabu i zdradziła, że jako nastolatka często się masturbowała.

Zobacz: Michał Szpak pokazał zdjęcie z Margaret z planu „The Voice”. Nie uciszy nim plotek o konflikcie

Temat niektórych może zawstydzać, ale piosenkarka nie zamierza niczego zamiatać pod dywan. I słusznie!

Mam takie wspomnienie z okresu nastoletniego, gdy jeszcze regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji. LOL. Of course I did. Z perspektywy czasu przeraża mnie, jak bardzo poznawanie własnego ciała było i jest stygmatyzowane – powiedziała wokalistka w wywiadzie dla magazynu Playboy. 

Zobacz: Margaret i Kacezet zaręczyli się? Sugestywne zdjęcie trafiło do sieci! Jest pierścionek!

Za to wyznanie należy się jej wielki ukłon. Bo umówmy się – dla wielu masturbacja, to bardzo wstydliwy temat. Innym natomiast głupio mówić źle o kościele. Małgosia nie owija w bawełnę i głośno krytykuje bezwzględne podejście duchownych do cielesności.

Dlatego planuję w najbliższym czasie dokonać apostazji – dodała w wywiadzie gwiazda.

Co miała na myśli? Apostazja, to nic innego jak wystąpienie z kościoła katolickiego (czy jakiegokolwiek innego). Wokalistka zamierza porzucić instytucję, unieważniając tym samym wszystkie sakramenty, do których przystąpiła.

Wychowanie seksualne dzieci i młodzieży jest bardzo ważne i mam nadzieję, że nowe pokolenie nie będzie musiało mierzyć się z wyrzutami sumienia podczas odkrywania swojej seksualności. Nie występuję z kościoła z powodu żadnego konkretnego zdarzenia. Jestem osobą wierzącą i za fair konsekwencję tego uważam wypisanie się z grupy, do której już nie należę – napisała gwiazda na Instagramie.

Zobacz: Margaret o pracy w show-biznesie: „Staram się w nim funkcjonować, bo muszę”. czy jest zmęczona popularnością? [WIDEO]


Margaret z chłopakiem, fot. Instagram

Margaret z chłopakiem, fot. Instagram

Margaret fot. Instagram

Margaret fot. Instagram

Margaret fot. Instagram

Margaret fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×