Szukaj

To już oficjalne! Wiemy, kto zastąpi Wojciecha Manna w “Szansie na sukces”!

Szansa na sukces - Nika Boon

Artur Orzech nowym prowadzącym Szansy na sukces

Szansa na sukces powraca. Telewizja Polska już wkrótce wyemituje nowe odcinki programu z nowym prowadzącym. Kto zajął miejsce Wojciecha Manna?

Telewizja Polska po latach zdecydowała się na kontynuację telewizyjnego hitu. Nowe odcinki programu Szansa na sukces zostaną wyemitowane już jesienią. Szansę na sławę będą mieli kolejni utalentowani uczestnicy, którzy zdecydują się wykonać utworzy znanych i legendarnych piosenkarzy.

Prace nad przygotowaniem programu są na bardzo zaawansowanym etapie. Niedawno zakończyły się castingi. Wybrano także prowadzącego, który już pojawia się na planie. Jak informuje Super Express, nowym gospodarzem został Artur Orzech, prezenter prestiżowych imprez telewizyjnych. Tym samym pokonał Damian Michałowskiego oraz Tomasza Wolnego:

Przepraszam, ale nie mam czasu na komentarze, właśnie nagrywamy ten program – przyznał w tabloidzie dziennikarz.

Przypomnijmy, że program wypromował wiele znanych i utalentowanych osób. To właśnie dzięki niemu do show-biznesu weszły nazwiska takie jak m.in. Anna Wyszkoni, Kasia CerekwickaKasia Stankiewicz,  Dominika Gawęda, Hania Stach czy Margaret. Swój talent zaprezentowała tam także Joanna Kulig, która obecnie jest międzynarodową gwiazdą.

Szykuje się więc niezwykle emocjonujące wydarzenie, które może być strzałem w dziesiątkę. Myście, że nowy program powtórzy sukces sprzed lat i ponownie zostanie pokochany przez widzów?

„Szansa na sukces” wraca z nowym prowadzącym! Kto zastąpi Wojciecha Manna? To już niemalże pewne!

Natalia Szroeder zrzuciła zimowe ciuszki! Półnaga gwiazda robi cuda na linie jak seksowna dziewczyna Tarzana!

Joanna Kulig pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie i opublikowała piękny wpis! To mogła napisać tylko szczęśliwa mama


Lubisz oglądać programy rozrywkowe?

×