„Szansa na sukces” wraca z nowym prowadzącym! Kto zastąpi Wojciecha Manna? To już niemalże pewne!

Szansa na sukces - Nika Boon

Szansa na sukces - Nika Boon

Kto poprowadzi Szansę na sukces?

Szansa na sukces wraca na ekrany telewizorów. Emisja kultowego programu rozpocznie się już na jesieni. Pewne jest, że w roli prowadzącego nie zobaczymy Wojciecha Manna. Kto go zastąpi? 

Szansa na sukces przez lata przyciągała przed telewizory miliony widzów. Show TVP było pierwszym programem muzyczny w Polsce, w którym scena należała nie tyle do gwiazd, co do „zwykłych” osób marzących o wielkiej karierze. Widowisko wylansowało kilku artystów, który do dzisiaj robią wielką karierę. Zdecydowanym najmocniejszym atutem programu był charyzmatyczny, zabawny prowadzący – Wojciech Mann, którego nie zobaczymy w nowych odcinkach. Pojawiły się pierwsze spekulacje na temat tego, kto go zastąpi.

Podobno do roli gospodarza Szansy na sukces najczęściej typowani są:  Damian Michałowski, Artur Orzech oraz Tomasz Wolny, który w tym roku został nagrodzony TeleKamerą.

Ostatni z trójki kandydatów ma największe szanse na przejęcie posady po panu Wojciechu. Błyskotliwy dziennikarz jest przecież niezwykle lubiany przez publiczność. Doświadczenie, które zdobył m.in. w Panoramie Pytaniu na śniadanie jest tylko jego dodatkowym atutem.

Pewne jest, że castingi do Szansy na sukces już się zakończyły. Wkrótce przekonamy się, kto będzie miał swoją szansę na zrobienie kariery na miarę takich artystów, jak: Kasia Cerekwicka, Anna Wyszkoni, Weronika Korthals, Georgina Tarasiuk, Dominika Gawęda, Justyna Steczkowska, Hania Stach czy Margaret.

Kompletnie odmieniona „Szansa na sukces” powraca! Znamy terminy castingów!

Gwiazdy „Tańca z gwiazdami” i „Idola” wzięły ślub! Swoim szczęściem pochwaliły się w internecie

Ala Janosz wraca z nowym hitem! Tym razem śpiewa o jesieni: „Szu-szu-szu lecą liście z drzew” [WIDEO]


Damian Michałowski - Artyści przeciw nienawiści 2019

Damian Michałowski - Artyści przeciw nienawiści 2019

Damian Michałowski - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Damian Michałowski - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Agata Konarska i Artur Orzech.

Agata Konarska i Artur Orzech.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×