Krzysztof Krawczyk Junior zostawił partnerkę i zamieszkał sam. Katarzyna przerywa milczenie i nie kryje żalu…

Krzysztof Krawczyk Junior

Krzysztof Krawczyk Junior

Krzysztof Krawczyk Junior zerwał ze swoją partnerką i zamieszkał sam w mieszkaniu komunalnym. Katarzyna nie ukrywa rozgoryczenia po tym, co się stało.

Krzysztof Krawczyk miał jednego syna, Krzysztofa Krawczyka Juniora, który obecnie toczy walkę o spadek po ojcu z wdową po nim, Ewą Krawczyk. Idzie o grube miliony złotych, dlatego spór jest zażarty. Mężczyzna chce udowodnić, że jego ojciec, gdy podjął decyzję o tym, aby przekazać cały majątek żonie, był nie w pełni sprawny umysłowo. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

W ostatnich miesiącach wydawało się, że Krawczyk Junior stanął na nogi. Był w związku z Kasią, która poznał w Stowarzyszeniu Studio Integracji, działającym w łódzkim Domu Kultury. Tymczasem media obiegły wieści, że rozstali się, a do tego mężczyzna zamieszkał sam w mieszkaniu komunalnym. Kobieta udzieliła wywiadu, w którym nie ukrywa rozżalenia.

Syn Krzysztofa Krawczyka zerwał z partnerką? Kasia nie kryje żalu

Krzysztof Krawczyk zamieszkał razem z Katarzyną Filipiak i jej dzieckiem w małym domu jej matki. Życie pod jednym dachem nie było jednak łatwe. Matka partnerki Juniora była podobno przerażona tym, jak bardzo ten nie panuje nad emocjami i wpada w szał. Poprosiła córkę, by przekazała mu, że ma opuścić jej mieszkanie.

Kilka tygodni temu media obiegły wieści, że Juniorowi przyznano mieszkanie komunalne. Od tamtego czasu mężczyzna nie utrzymuje kontaktu z dotychczasową partnerką. Katarzyna udzieliła wywiadu, w którym nie kryła żalu.

Katarzyna sądziła, że bez dodatkowego stresu związanego z życiem w ciasnym mieszkaniu z jej bliskimi, otworzą kolejny rozdział w ich relacji. Tak się jednak nie stało – podaje Twoje Imperium.

Kobieta wyznała tygodnikowi, że Krzysztof Krawczyk totalnie zerwał z nią kontakt i wszystko wskazuje na to, że nie są już parą.

Z Krzysztofem nie mam już kontaktu. Widujemy się tylko na próbach u Krzysztofa Cwynara – żali się Katarzyna Filipiak.

Spodziewaliście się, że Junior tak się zachowa wobec Kasi?

Dlaczego Krzysztof Krawczyk Junior rozstał się z partnerką?

Przyczyna zakończenia związku Krzysztofa Juniora i Kasi nie jest znana. Znajomy muzyka powiedział w rozmowie z Faktem, że wyglądało na tp, że między nimi wszystko jest dobrze:

To nie jest za wesoła sytuacja. Nie kłócili się wcale. On podobno w nowym miejscu, mieszkaniu, bardzo dobrze się czuje, jest zadowolony, że nikt na niego nie krzyczy. Dużo ludzi im kibicowało, uważało ich za fajną parę.

Miejmy nadzieję, że oboje ułożą sobie życie.


Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną

Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Komentarze

 • Moka pisze:

  Wyszło szydło z worka. Już na samym początku mówił, że ta Pani KAsia to mu tylko pomaga w chorobie. Czyli nie był wobec niej uczciwy.

 • Mark pisze:

  Klamie non stop. Miał wynająć mieszkanie a okaząło sie że to komunalne. Hahaha

 • Gość pisze:

  Brawo, nie ma to jak oceniać innych. Powodzenia w porządkowaniu brudów. Własnych.

 • Gość pisze:

  Glupia ta dxiewczyna ze takiego goscia wziela do domu, szczegolnie gdzie jest dziecko.Dobrze ze sie wyprowadzil.

  • Gość pisze:

   kasa do glowy uderzyla. nie chce wiedziec jak rzeczywiscie wygra w sadzie te miliony po ojcu

 • Gość pisze:

  Zdrowia ich życie ich sprawa w normalnym kraju niedopomyslenia kogo pajacu kretynko obchodzą twoje akceptacje wywody mądrosci a niedługo 15 chw4la prawdy ha ha i to tyle

 • Moni pisze:

  A ja przypominam ze stracil zdrowie w wypadku ktory spowodował jego ojciec.Zamiast opieki i leczenia otrzymal poniewierke u obcych ludzi.Zamiast milosci ojca dostal potężnego kopniaka od zony ojca.Jest padaczka i jest padaczka .On ma ciezkie schorzenia neurologiczne chcesz sie z nim zamienic i zyc jak on?

 • Gość pisze:

  Każdy człowiek jest inny, zrozum, zaakceptuj.

 • Gość pisze:

  Z niego jest okropny cwaniak.Lansuje się gdzie może. Chce żyć w luksusie ,ale bez pracy. Wiele osób jest chorych na padaczkę i pracują,wychowują dzieci,Wiem co piszę,ba mam w rodzinie takie osoby.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×