Syn i wdowa po Krzysztofa Krawczyku walczą o horrendalne pieniądze. Taka kwota to zabezpieczenie dla kilku pokoleń

Ewa Krawczyk i Krzysztof junior

Ewa Krawczyk i Krzysztof junior

Krzysztof Krawczyk junior i Ewa Krawczyk walczą ze sobą o majątek po zmarłym Krzysztofie Krawczyku. Idzie o naprawdę wielkie pieniądze...

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Legendę muzyki pożegnali jego syn, Krzysztof Krawczyk junior i żona, Ewa Krawczyk. Jak się okazało, ojciec pominął syna w testamencie. Junior nie dał za wygraną i skierował sprawę do sądu. Twierdzi, że istnieją dwie wersje dokumentu, a jego ojciec w pierwszym z nich podzielił majątek po równo. Później jednak miał zmienić wolę, co było spowodowane sugestiami Ewy.

Innym powodem wątpliwości jest fakt, że gwiazdor zmienił decyzję w sprawie spadku w ostatnich dniach swojego życia, a testament podpisać miał już, będąc już w łóżku, w towarzystwie jedynie żony oraz notariusza – przekazało Radio ZET.

Dziś Super Express przekazał garść informacji dotyczących batalii sądowej o majątek po uznanym artyście. O czym poinformowali dziennikarze tabloidu?

Krzysztof Krawczyk junior i Ewa Krawczyk walczą o wielką kasę

Młody Krawczyk – jak podaje gazeta – chce udowodnić w sądzie, że jego ojciec, w chwili, gdy spisywał testament, był niepełnosprawny umysłowo. Takie twierdzenie może być ciężkie do udowodnienia, ponieważ notariusz, który był obecny przy przygotowaniu dokumentu, miał zrobić muzykowi test na sprawność. Przed śmiercią rozmawiał ponadto z reporterami Telewizji Polskiej, którzy realizowali o nim film dokumentalny.

Krzysztof odpowiadał na pytania sprzed kilkudziesięciu lat. Z pewnością nie miał alzheimera – powiedział informator Super Expressu.

Sąd ma się też przyjrzeć dokumentacji, spływającej do niego z placówek, w których leczył się Krzysztof. Instytucja zapozna się również z zeznaniami znajomych artysty.

Dziennikarze SE ustalili, że junior nie chce się zadowolić wyłącznie zachowkiem po ojcu, a również otrzymać prawa do jego twórczości. Jeśli sąd by mu je przyznał, otrzymywałby on pieniądze za sprzedaż płyt i wykorzystywanie utworów taty.

Oznaczałoby to przychód wielkości… kilkudziesięciu milionów złotych. Walka o takie pieniądze może być długa i zawzięta. W świetle nowych informacji chyba nikt nie będzie się już dziwił temu, że stronom tak bardzo zależy na zwycięstwie.

Co myślicie na temat tego sporu?


Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Krzysztof Krawczyk junior w sądzie

Krzysztof Krawczyk Junior

Krzysztof Krawczyk Junior

Komentarze

 • Gość pisze:

  „Krzysztof odpowiadał na pytania sprzed kilkudziesięciu lat. Z pewnością nie miał alzheimera – powiedział informator Super Expressu.”

  To jest właśnie bardzo typowe dla Alzheimera, że osoby cały czas snuja opowiesci sprzed lat.

  • Gość pisze:

   Co za bzdury

  • Gość pisze:

   Żadne bzdury
   Na pewnym etapie dokladnie tak to wygląda.
   Usta się chorym nie zamykają o opowiadają swój życiorys każdemu, kto chce słuchać.

 • Hellen pisze:

  Ja uważam że synowi też się należy po ojcu bo Pani Ewa zawładnęła Panem Krzysztofem ,że Pan Krzysztof senior zapomniał o swoim synu który dzięki ojcu jest niepełnosprawny. Takich rzeczy nie wolno robić, ale jak to się mówi na świecie są ludzie i ludziska….

  • Krynia pisze:

   Krzysztof walcz o to co ci się należy, spisany testament na niedługo przed śmiercią pachnie chciwością Ewuni i fałszem okrutnym z jej strony

  • JagaGość pisze:

   Po prostu dała mu dupy tak że chłop zapomniał że ma syna

  • Gość pisze:

   Należy mi się to co zapisał mi ojciec ,
   Ojciec dobrze wiedział i widział jak przepuszcza wsztko co dostał włącznie z mieszkaniem

  • Gość pisze:

   Tak należy się jak najbardziej to co ma zapisane w testamencie, czyli zachowek.

  • GośćWanda Maria pisze:

   zgadzam sie z ta opinia,nie byl dobrym ojcem,powinien zadbac o jego wyksztalcenie i zapewnic przyszlosc,tym bardziej ze choroba w wyniku wypadku.

 • Barbara pisze:

  Igor,masz rację walcz o swoje,masz takie prawo.Na dobrą sprawę ta cała Ewa to fałszywa osoba,jak mogła buntować ojca ,który miał jedynego syna i w dodatku przez ojca syn został niepełnosprawnym.

  • Gość pisze:

   Ewa ma takie pieniądze,że powinna mieć trochę godności,jeśli kochała męża,to dlaczego w sercu nie ma chociaż trochę uczucia dla jego syna,i uważa się za wiążącą osobę,koszmar

  • Cynik pisze:

   Myślę że Ewunia chce w ten sposób pokazać jak Krzysztof ją kochał – jak byla dla niego całym światem. Dobra, pokazała a teraz powinna się podzielić. Gdyby zrobiła to od razu Juniorowi znacznie trudniej było by zaistnieć. A tak ma dlugi proves o niewiadomym końcu i ludzie mieszają ją z błotem

  • Basia pisze:

   Zgadzam się z opinią mo

   Ma Pani rację. Też tak myślę.
   Pozdrawiam.

  • Gość pisze:

   Dokladnie! On powinien dostac wszystko. A ona niech idzie do pracy

  • Gość mama pisze:

   Prawo do walki w sądzie ma , tylkomkomentowqc nie takimi sposobami że y szkalować ojca i robić z niego niepoczytalnego. On sam jest niepoczytalny.

 • Gość pisze:

  Junior nic nie powinien dostać przechylal już mieszkanie co mu ojciec kupił ,

  • Gość pisze:

   Ojciec nie kupił mu mieszkania, tylko Mieszkal do spółki z ojca bratem i jego rodzina., gdzie było dość imprezowo.

  • Ivon pisze:

   Bzdura, nie dostał żadnego mieszkania, mieszkanie dostał wujek alkoholik . Nie kłam

  • Gość pisze:

   Jak można przechylac mieszkanie?

  • Gość pisze:

   Ten junior nic nie powinien dostać coś było na rzeczy że go usunął z testamentu a Ewunia no cóż r,eczywiscie umiała dobrze dawać dupy

  • Gość pisze:

   Kupił ojciec juniorowi już mieszkanie i przebimbal
   Mieszkał już w tym mieszkaniu przed 29 rokiem swojego życia , teraz ma zapewnione dożywotnie użytkowanie , by nie mógł zbyc , lecz hrabia jest tak bogaty ze może wynajmować w najdroższej dzielnicy Łodzi ,
   I zebrze i dusi emerytki i fanki jekami by mi wpłacały na konto pieniądze – zwykły cwaniak
   A pare dni temu wymyśli ze Bartek to nie jego dzuecko mimo badań dna

  • Cynik pisze:

   To było mieszkanie brata ojca po jeho rodzicach. KK nie zdobył się na kupno chocby kawalerki dla syna. Jeżeli się bał że młody przechula trzeba było zapisać na siebie z dziedziczeniem po śmierci. Proste

  • Gośćbarbi pisze:

   Co? Coś takiego pierwszy raz słyszę.To jakąś nowość.Napisz coś więcej na ten temat,bo nic nie wiem

  • Gość pisze:

   Masz wielką rację całe życie bąki zbija.Ewa była przynim ajego syn razem Lichmanem za plecami knuli tak samo Cwynar.

 • Gość pisze:

  Junior ma ponad 3 tys wypłacane swidczenia ,
  Na yotubie za każde wyświetlenie piosenek otrzymuje pieniądze , ponadto ma tatieny po matmie , zarobkuje tez z udzielanych często wywiadów , i koncertów .

  • Gość pisze:

   No i co z tego Ewuniu.

  • Gość pisze:

   Nie jestem Ewunia kobieto ,
   Pocztaj jakiego darmozjada bronisz

  • Danber pisze:

   To nie ma nic do rzeczy. Ojciec ewidentnie zaniedbał syna i teraaz sprawiedliwości musi się stać zadość…

  • Gość pisze:

   Bardzo dobrze, ale zdrowia nic mu nie wróci , a gdzie miłość rodziców , która kształtuje dziecko

 • Gość pisze:

  Za szkalowanie ojca oraz wdowy ,
  Wyrzekanie się swojego syna , po 17 latach mimo badań dna
  Zaprzeczanie ojcostwa i kłamstwa które wymyśla o sobie i biedzie , nic nie powinien dostać – prócz oddziału zamkniętego do leczenia

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia 50%/60% i się nie znamy gaz płynie o 1000% lepiej reszta ropa węgiel drzewo olej złom śnieg itd na sierpień tylko te dziurawe autobany jelcze kolorowe rączki zróbcie dlaczego pan jezdzi pod prąd bo tak lubie ha ha i to tyle

  • Pazerna baba z tej Ewy cała jej rodzinę utrzymywał Krzysztof a pisze:

   Ona jest bez serca pazerna baba

 • Gość pisze:

  Wiem jak można manipulować drugim człowiekiem. Sama jestem tego dobrym przykładem. Moja mama była chora na alschajmera i ojciec to wykorzystał. Jak pojechałam na odczytanie Testamentu to notariuszka była zaskoczona moja osobą po tym jak mnie zobaczyła. Więc też mnie czeka batalia o to co mi się należy po mamie. Dobrze siostra jest zemna.
  Więc wiem jak można czuć się oszukanym.
  Jestem za Panem panie Krzysiu. Proszę się nie poddawać. ✊

  • Gość pisze:

   Syn jest jeden biologiczny, rodzony a żona kilkakrotnie ta sama ale dla Krzysztofa Igora Krawczyka bardzo obca. W trakcie jazdy samochodem prowadzonym przez zmęczonego życiem ojca Krzysztof Igor syn doznał bardzo ciężkich obrażeń, których skutki trwają do dzisiaj. Jeśli istnieje prawda w tej kwestii to przede wszystkim cały spadek powinien przypaść synowi Krzysztofa Krawczyka Krzysztofowi Igorowi Krawczykowi.

  • Gość pisze:

   Wie Pani zastanawia mnie tylko po co tej Ewie aż tyle tych pieniędzy .Nie ma swoich dzieci do grobu nie zabierze Pomijam fakt czy należy się synowi czy nie , nie od oceniania ja jestem

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×