Prokuratura zajmie się sprawą pobicia Sylwii Wysockiej. Sprawcą jest jej partner

Sylwia Wysocka

Sylwia Wysocka

Sylwia Wysocka trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała, w tym m.in. pękniętym kręgosłupem. PAP podaje, że aktorka złożyła zawiadomienie na policji. Przekazała, że to partner stosował wobec niej przemoc.

Kilka dni temu kolorową prasę obiegły informacje o dramacie Sylwii Wysockiej. Aktorka, której popularność przyniósł serial Plebania, została dotkliwie pobita. Jej stan był na tyle poważny, że z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala. Rewia podawała, że miała m.in. złamaną rękę, a także pęknięty w kilku miejscach kręgosłup. Na szczęście nie doszło do przerwania rdzenia kręgowego.

To jednak nie koniec dramatu. Gdy gwiazda opuściła placówkę, okazało się, że ma problemy z nogą. Udała się na badania do prywatnej kliniki, te wykazały, że kość piszczelowa prawej nogi jest złamana. Aktorka na razie może zapomnieć o pracy. Czeka ją kosztowne leczenie i rehabilitacja. Wysocka w rozmowie z Super Expressem powiedziała, że marzy o tym, by nie czuć bólu:

Wiem, że czekają mnie długie i kosztowne leczenie i rehabilitacja. Lekarze szacują, że przez pół roku mogę zapomnieć o powrocie do pracy. Ale teraz marzę jedynie o tym, by nic mnie nie bolało. Ból jest tak straszny, że chce mi się krzyczeć. Przyjmuję silne leki przeciwbólowe, bez których obecnie nie funkcjonuję.

Sylwia Wysocka, fot. Facebook

Sylwia Wysocka, fot. Facebook

Sylwia Wysocka złożyła zawiadomienie w sprawie pobicia. Kto jej to zrobił?

PAP podaje nowe fakty w sprawie aktorki. Informuje, że Sylwia Wysocka 25 kwietnia około godziny 13:40 wezwała policję. Zgłosiła pobicie przez partnera. Do zdarzenia miało dojść w domu mężczyzny w Wesołej. Aktorka poinformowała mundurowych, że ukochany ją zepchnął ze schodów. Mężczyzna się bronił. Powiedział, że Wysocka się na niego rzuciła, sama się potknęła i potem upadła.

Gdy media obiegły informacje o tym, że Sylwia Wysocka została dotkliwie pobita, funkcjonariusze chcieli się z nią skontaktować, by złożyła zeznania. To nie było jednak możliwe. Aktorka nie była osiągalna telefonicznie, nie było jej też w miejscu zamieszkania.

PAP informuje, że Wysocka przekazała zawiadomienie dopiero 6 maja, dzień później złożyła zeznania uzupełniające. Opowiedziała o kradzieży telefonu komórkowego i spowodowaniu uszczerbku na zdrowiu. Sprawa już trafiła do Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga:

Prokurator oceni zgromadzony materiał i podejmie decyzję o dalszym postępowaniu – przekazała PAP prok. Katarzyna Skrzeczkowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Jeśli ruszy dochodzenie, policjanci będą mogli zebrać zeznania od partnera Wysockiej, a także zwrócić się do szpitala z prośbą o wydanie dokumentacji.


Sylwia Wysocka – prezentacja okularów na lato

Sylwia Wysocka – prezentacja okularów na lato

Sylwia Wysocka -premiera kalendarza Dobra Adopcja

Sylwia Wysocka -premiera kalendarza Dobra Adopcja

Sylwia Wysocka - akcja ,,Zima mroźna nam niegroźna

Sylwia Wysocka - akcja ,,Zima mroźna nam niegroźna"

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak raz uderzy to będzie walił przy pierwszej okazji

 • imbi pisze:

  tak ją leczyli w szpitalu, ze przeoczyli złamany piszczel?

 • Gość Ewa pisze:

  Czy ta dziewczynka na zdjęciu jest jej córką, bo jeśli tak to wydaje mi się że dramat trwa już dłużej i dotyczy także jej, ma bardzo smutną buźkę i oczy takie potrzebujące pomocy.

 • Gość pisze:

  Kobieto raz pobił trzeba było dziada pogonic a tak kalectwo do konca zycia warto było???

 • Gość pisze:

  Z kim ona dzieliła zycie mysle ze nie pierwszy raz dochodziło do rękoczynow ale pierwszy tak tragiczny od takich facetów uciekac jak najdalej .To pobicie a raczej skutki będzie odczówac do konca zycia .Warto było zyc z kims takim???

 • Barbara pisze:

  Do pierdla z nim na długo całe szczescie ze kregosłup nie przerwany .Zycze pani Sylwi duzo zdrowia . Dobrze ze sie odwazyłas i wniosłas sprawe do sadu nie mozesz dac sie zastraszyc bo to nie pierwszy raz znecał sie nad Toba .

 • yaza pisze:

  Co za babol wredny, nie dość że się na bidnego chłopa rzuciła to jeszcze celowo sobie złamała kręgosłup w sześciu miejscach , rękę i nogę…

  • GośćRenata pisze:

   Każdy kto podnosi na kobiety łapy zneca się i doprowadza do bólu więzienie do 5 lat .

 • Gość pisze:

  Do kicia z nim na pare dobrych lat.

 • Goooooo pisze:

  Gorzka miłość 1989 !!!!!!!

 • Gość pisze:

  Przestepca czesto zamieszkuja z nami pod jednym dachem.

 • Gość pisze:

  Cała Polska wiedziała że babka leży pobita w szpitalu, tylko biedna policja nie mogła się z nią skontaktować.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×