Sylwia Grzeszczak nagrała piosenkę z córeczką! Bogna śpiewa cały refren w nowym przeboju gwiazdy. Jaka ona już duża. I zdolna!

Sylwia Grzeszczak z córką – Prawda o nas

Sylwia Grzeszczak z córką – Prawda o nas

Prawda o nas to nowa piosenka Sylwii Grzeszczak. 9 kwietnia premierę miał utwór i teledysk, w którym możemy zobaczyć m.in. córeczkę piosenkarki i jej męża.

Sylwia Grzeszczak to jedna z najbardziej znanych polskich artystek. Gwiazda muzyki rozpoczęła swoją przygodę z show-biznesem już jako mała dziewczynka. Pojawiła się w programie od Przedszkola do Opola, gdzie wykonywała piosenkę Krzysztofa Krawczyka. Jako nastolatka brała udział w castingach do programu Idol. Ostatecznie postanowiła wziąć karierę we własne ręce, co okazało się doskonałą decyzją, ponieważ obecnie bryluje na szczytach list przebojów.

Debiutancką płytę wydała w 2008 roku w duecie ze swoim wtedy przyszłym mężem Liberem. Od tamtej pory regularnie pojawiają się kolejne krążki, na których możemy posłuchać hitów jej autorstwa.

W jej przypadku kariera sceniczna idzie w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. W 2014 poślubiła Libera – Marcina Piotrowskiego, z którym wspólnie wychowuje 6-letnią córeczkę Bognę. Chociaż Sylwia unika w social mediach publikowania kadrów z prywatności, to od czasu do czasu zrobi wyjątek i pochwali się ujęciami z córką. Stara się chronić jej wizerunek, jednak wiadomo, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach i odziedziczyła talent wokalny po rodzicach.

Sylwia Grzeszczak – Prawda o nas. Nowa piosenka i teledysk

W czasie pandemii większość artystów musiała zrobić sobie przymusową przerwę w koncertach. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, ponieważ dzięki temu mogli się skupić na pracy nad nowym materiałem. Sylwia Grzeszczak znakomicie wykorzystała ten czas i właśnie pochwaliła się nową piosenką.

Gwiazda 7 kwietnia świętowała swoje 32. urodziny, a z tej okazji postanowiła przygotować niespodziankę dla swoich fanów. Zapowiedziała, że za dwa dni usłyszą premierę jej nowego singla Prawda o nas.

Nad piosenką pracowała od zeszłego roku. Pomysł na melodię zrodził się w jej głowie podczas podróży po Europie. O tym wszystkim napisała na swoim Instagramie. Do utworu nagrano teledysk, w którym pojawiło się sporo kadrów z domowego archiwum Sylwii. Na kilku ujęciach widać nawet jej córeczkę i męża.

Moi kochani, już jest „Prawda o nas”!!!  Melodia narodziła mi się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie, mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz, a my staramy się jechać przed siebie, ale często drogą w nieznane. Miłego odsłuchu – napisała gwiazda.

Prawdziwa gratka czeka na fanów na samym końcu wideo. Możemy posłuchać, jak refren Prawdy o nas śpiewa córeczka Sylwii, której dumna mama przygrywa na pianinie.

Fani nie ukrywają swojej radości i od razu ruszyli z komentarzami. Widać, że utwór przypadł im do gustu. Komplementom nie ma końca.

  • Królowa wróciła. Inni artyści mogą się schować.
  • Ta piosenka jest mega.
  • Super piosenka i teledysk.
  • Jest sztos. Tak długo na to czekałam.

Poniżej możecie zobaczyć teledysk i wysłuchać nowej piosenki Sylwii. Jesteśmy ciekawi Waszej opinii.


Sylwia Grzeszczak - teledysk Prawda o nas

Sylwia Grzeszczak - teledysk Prawda o nas

Sylwia Grzeszczak z córką

Sylwia Grzeszczak z córką

Sylwia Grzeszczak z córką

Sylwia Grzeszczak z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×