Sylwia Grzeszczak jest w ciąży? Gwiazda wreszcie pokazała brzuch i rozwiała wszystkie wątpliwości

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Druga ciąża Sylwii Grzeszczak to temat, który wraca do mediów jak bumerang. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z gołym brzuchem i zdaje się, że rozwiała wszystkie wątpliwości. Co na to fani?

Pod koniec lipca w mediach zaszumiało o drugiej ciąży Sylwii Grzeszczak. Plotki dodatkowo podsycił wywiad, jakiego piosenkarka udzieliła goszcząc w jednym z wakacyjnych wydań programu Dzień Dobry TVN. Zapytana wówczas przez Kingę Burzyńską o to, czy jej rodzina wkrótce się powiększy, odparła sugestywnie:

Nic wam nie powiem. Jedno jest pewne, ja zawsze chronię swojej prywatności, skupiam się na muzyce, bo zawsze mi to sprawia najwięcej radości. Czy jestem w ciąży czy będę… Czas pokaże.

Sympatycy talentu i urody Sylwii niemal natychmiast dostali bzika na punkcie jej rzekomej ciąży, a media zaczęły spekulować na temat płci, imienia i daty porodu.

Sylwia Grzeszczak w drugiej ciąży. Okładka Flesza

Informację o drugiej ciąży Sylwii Grzeszczak przekazał magazyn „Flesz”

Sylwia Grzeszczak pokazała brzuch. Czy jest w ciąży?

Fani z niecierpliwością wyczekiwali zdjęć, na których będzie można podziwiać rosnący ciążowy brzuszek Grzeszczak. Jak się okazało, podejrzenia były zbyt pochopne. Sylwia, zamiast krągłościami, może pochwalić się idealnie wyrzeźbionym ciałem.

Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które powstało za kulisami jednego z koncertów. Uwagę przykuwa nie tylko fikuśny garnitur gwiazdy, ale także jej atletyczna sylwetka. Goły brzuch artystki nie wskazuje, jakoby – jak twierdził Flesz – wczesną wiosną 2020 roku miała urodzić swoje drugie dziecko.

Sylwia Grzeszczak świętuje rocznicę wydania płyty

Zdaje się, że fani Grzeszczak już dawno przestawili wierzyć w tabloidowe spekulacje. W komentarzach pod najnowszą fotką nie znajdziemy zapytań o ciążę czy poród. Większość internautów zachwyca się blond fryzurą gwiazdy hitu Małe rzeczy:

  • Ślicznie w tym blondzie!
  • Jest i blond!
  • Wyglądasz oszałamiająco „Sylcia” i ten boski beret.
  • Tak jest, blond rządzi, jesteś piękna.

Skoro doniesienia o ciąży okazały się nieprawdziwe, to Sylwia Grzeszczak spokojnie może dzisiaj wznieść toast kieliszkiem szampana. Powód? Dokładnie osiem lat temu ukazała się jej płyta Sen o przyszłości, która w niecałe dwa tygodnie od premiery uzyskała status platynowej, a 6 kwietnia 2016 pokryła się potrójną platyną.


Sylwia Grzeszczak pokazała płaski brzuch

Sylwia Grzeszczak pokazała płaski brzuch

Sylwia Grzeszczak pokazała brzuch. Czy jest w ciąży?

Sylwia Grzeszczak pokazała brzuch. Czy jest w ciąży?

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×