Sylwia Grzeszczak pokazała córkę! Z okazji urodzin Bogny opublikowała wspólne zdjęcie

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Ile lat ma córka Sylwii Grzeszczak? Gwiazda pokazała zdjęcie z okazji urodzin Bogny. Możemy na nim podziwiać dziewczynkę w objęciach mamy. Przeuroczy widok.

Sylwia Grzeszczak od jakiegoś czasu bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Fani nie mogą narzekać na nudę, przeglądając jej profil, na którym regularnie pojawiają się zdjęcia z koncertów, planów teledysków czy publikacje nawiązujące do życia zawodowego gwiazdy. Rzadko jednak piosenkarka zaprasza internautów do swojego domowego zacisza. Tym razem zrobiła wyjątek, bowiem powód był szczególny.

Sylwia Grzeszczak z córką Bogną. Ile ma lat?

6 grudnia córka Sylwii Grzeszczak świętuje swoje kolejne urodziny. Aż ciężko uwierzyć, ale Bogna skończyła w tym roku 4 lata. Z tej okazji artystka opublikowała zdjęcie ze swoją pociechą. Razem wyglądają uroczo.

Jak ten czas leci… Dziś 4 urodziny… – napisała Grzeszczak.

Co prawda dziewczynka do fotografii zapozowała tyłem, ale tyle wystarczyło, by zachwycić setki użytkowników Instagrama, którzy w komentarzach nie szczędzą jej komplementów. Wielu fanów Grzeszczak życzyło młodej solenizantce dużo zdrowia i wszystkiego, co najlepsze.

Niektórzy sugerują, że Bogna pójdzie w ślady rodziców-muzyków, którzy zabierają ją na wybrane wspólne koncerty. Ostatnio mogliśmy zobaczyć, jak Liber zajmował się swoją cudną pociechą, gdy jej mama przygotowała się do występu podczas sopockiego festiwalu.

View this post on Instagram

Jak ten czas leci..dziś 4 urodziny ..❤️

A post shared by Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official) on

Sylwia Grzeszczak – mąż i córka

Sylwia Grzeszczak w 2014 roku wyszła za mąż za Libera, z którym znała się dużo wcześniej. Razem wydali płytę Ona i on. Para rok po ślubie doczekała się córki. Gwiazda wróciła na scenę niecały rok po porodzie, z singlem Tamta dziewczyna. Bez problemu połączyła pracę na scenie z macierzyństwem:

Jak tylko mogę, natychmiast po koncercie wracam do domu. Nie zostaję w hotelu, jeśli mam dzień przerwy w występach. Zdecydowanie wolę ten czas spędzić w domu ze swoją córą. Czasem zabieram Bognę ze sobą na jakiś koncert, ale to nie jest reguła. Ona przecież ma jeszcze tatę, którego kocha. Dlatego, kiedy mnie nie ma w domu, to Marcin się nią opiekuje. A kiedy on jedzie na swój koncert, to ja zostaję na posterunku — wyznała w rozmowie z Galą.

W lipcu tygodnik Flesz poinformował, że Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży. Szybko jednak okazało się, że informacja jest nieprawdziwa, a najlepszym tego potwierdzeniem są najnowsze zdjęcia, na których artystka odsłania płaski brzuch.


Sylwia Grzeszczak z córką Bogną

Sylwia Grzeszczak z córką Bogną

Sylwia Grzeszczak z córką Bogną - pierwsze zdjęcie

Sylwia Grzeszczak z córką Bogną - pierwsze zdjęcie

Liber i córka Sopot Festival 2019

Liber i córka Sopot Festival 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×