Sylwia Grzeszczak w finale „The Voice” dała niezwykle cenny prezent finaliście ze swojej drużyny. Będzie potrzebował ciężarówki, żeby go zabrać do domu

Sylwia Grzeszczak - prezent dla Rafała

Sylwia Grzeszczak - prezent dla Rafała

Finał The Voice of Poland 12. Sylwia Grzeszczak dała niezwykły prezent Rafałowi Kozikowi, który dotarł do finału. Co takiego mu podarowała?

O Sylwii Grzeszczak w ostatnich tygodniach jest bardzo głośno za sprawą The Voice of Poland. Po raz pierwszy pełni w nim rolę trenerki. Często jest jednak krytykowana przez internautów za podejmowane decyzje i brak spontaniczności. Pojawiły się informacje, że to ostatni raz, gdy widzimy ją w tej roli:

Sylwia nie spełniła się w roli trenera i chyba każdy zdaje sobie sprawę, że jest to jej pierwsza i ostatnia edycja „Voice’a”. Podczas bitew uczyła się kwestii z kartki, a nie były one w żaden sposób wymagające. Produkcja ubolewa, że jest mało spontaniczna – miała wyjawić Pudelkowi jedna z osób z produkcji.

Zobacz: The Voice of Poland”. Produkcja chce zwolnić Tomsona i Barona! Znika też Sylwia Grzeszczak. Wiadomo, które gwiazdy walczą o fotele

Sylwia Grzeszczak w 12. edycji The Voice of Poland zaliczyła swój debiut. Oczekiwania względem niej były bardzo duże, ale w oczach wielu widzów nie sprawdziła się w roli jurorki programu. Fani programu zarzucają jej nieodpowiednio dobierany repertuar, a również, że nie potrafi pomóc członkom swojej drużyny odpowiednio przygotować się do występów. Do finału dotarła jednak razem ze swoim podopiecznym, Rafałem Kozikiem. Postanowiła dać mu wyjątkowy prezent.

The Voice of Poland. Sylwia Grzeszczak dała wyjątkowy prezent Rafałowi Kozikowi

Przed każdym z występów w finale The Voice of Poland, produkcja pokazywała, jak uczestnik spędzał dzień ze swoim trenerem. Sylwia Grzeszczak zabrała Rafała Kozika do specjalnej pracowni malarskiej. Okazało się, że trenerka uwieczni swojego podopiecznego na fortepianie! Mężczyzna nie ukrywał wzruszenia.

Obiecałam sobie, że tego, kto dojdzie do finału, uwiecznię na fortepianie – mówiła na wideo wokalistka.

Instrument wziął udział w pierwszym występie drużyny Grzeszczak. Pokazano portret stworzony na instrumencie z napisem Dla Rafała Kozika! Prawda, że to niezwykły podarunek?


Sylwia Grzeszczak - Finał The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak - Finał The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak podarowała pianino Rafałowi Kozikowi

Sylwia Grzeszczak podarowała pianino Rafałowi Kozikowi

Sylwia Grzeszczak podarowała pianino Rafałowi Kozikowi

Komentarze

 • Gość pisze:

  SYLWIA naturalna fajna

 • GośćMaryla Marek pisze:

  UWIELBIAM P.Sylwie Grzeszczak dla mnie ona jest normalna super kobietka prawdziwa w tym co robi Wszystkiego Dobrego P.Sylwio

 • Gośćmonka pisze:

  Wygrała najlepsza.Sylwia to słaba jako jurorka i ten jej mizerny chlopaczek.Absurd….pomyłka w tej edycji.

 • Ania pisze:

  Sylwia jest fantastyczna .Kazdy kiedys ma swoj pierwszy raz .Uwazam ze jako trenerka sprawdzila sie.
  Świadczą o tym opinie jej podopiecznych.
  Nie osadzajmy pochopnie

  • Gośćkobieta pisze:

   Porażka ta Sylwia i jej Rafał.On do finału nie nadaje się…
   Przeciętny a byli lepsi.Wygrala najlepsza i to eazne

  • Marianna pisze:

   Fantastycznie poległa w roli Trenera. To takie profesjonalne i kulturalne dzwonić po pierwszej w nocy do swoich podopiecznych po to by jej zaśpiewali… Szok i niedowierzanie. Źle dobrany repertuar, brak pomocy w interpretacji, w doborze tonacji. A wypowiedzi Sylwii, no to już jest jakaś masakra… W którymś z odcinków live pomyślałam sobie , że jak jeszcze raz usłyszę ocenę Sylwii, którą zaczyna od słów : „wszedł z energią na scenę” – to popłacze się ze śmiechu.

  • GośćJq pisze:

   Tez uważam, że jest wspaniałym człowiekiem, wrażliwą kobieta i super puosenkarka..Zdobyła doświadczenie jako jurorka, gratuluje

 • Natalia pisze:

  Pięknie wygląda w tej j/w sukience

 • Gość pisze:

  Dzisiaj było super!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×