Koronawirus wymęczył Sylwię Grzeszczak: „Ostatni czas nie był łatwy”. Opowiedziała o ciężkich objawach

Sylwia Grzeszczak miała koronawirusa

Sylwia Grzeszczak miała koronawirusa

Sylwia Grzeszczak podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów dała prawdziwe show. Okazuje się, że jej występ do ostatniej chwili stał pod znakiem zapytania, a wszystko przez koronawirusa, który wymęczył jej organizm.

Sylwia Grzeszczak jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Swoją karierę rozpoczęła od udziału w Idolu, w którym nie zachwyciła wtedy jury na tyle, aby przejść do kolejnego etapu. Postanowiła więc wziąć karierę w swoje ręce i już po kilku latach została jedną z czołowych gwiazd polskiej estrady. Każda jej kolejna piosenka z miejsca staje się wielkim przebojem, a teledyski są małymi dziełami sztuki.

Nikt już chyba nie wyobraża sobie, by jej wielkich przebojów mogło zabraknąć podczas największych muzycznych imprez. Od wielu lat razem ze swoimi fanami żegna stary i wita nowy rok. Od 2011 roku regularnie uświetnia swoimi występami huczne sylwestrowe imprezy. Tylko jeden raz zrobiła wyjątek – tuż po narodzinach córeczki Bogny w 2015 roku. Ten jeden wieczór postanowiła spędzić w domowym zaciszu.

Sylwia Grzeszczak miała COVID-19. Opowiedziała o ciężkich objawach

Żona Libera wystąpiła podczas ostatniej Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Gwiazda zachwycała nie tylko swoimi szałowymi kreacjami, ale także nienaganną figurą, makijażem i przede wszystkim potężnym głosem. Na Instagramie piosenkarki pojawiły się zdjęcia z tej wspaniałej nocy, a pod jednym z nich bardzo osobiste wyznanie.

Okazuje się, że jeszcze niedawno Sylwia Grzeszczak walczyła z COVID-19. Zaledwie 3 tygodnie przed występem zmagała się z chorobą, która nieźle ją wymęczyła. O wszystkim opowiedziała fanom przy okazji składania noworocznych życzeń.

Moi drodzy! Ostatni rok był dla nas wszystkich bardzo trudny. Musieliśmy się mierzyć z wieloma przeciwnościami, przełożyć swoje plany i marzenia na później. Myśląc czego mogłabym Wam życzyć na kolejny rok nasuwa się tylko jedno… Zdrowia!!! Sama przekonałam się 3 tyg. temu co oznacza zakażenie się koronawirusem. Ostatni czas nie był łatwy. Walczyłam o powrót do formy, duszności były męczące, miałam obawy czy dam radę wystąpić i nie zawiodę swoich fanów… Mega cieszę się, że mogłam ten dzień przeżywać z Wami i że przywitaliśmy miejmy nadzieję, lepszy, nowy rok!!! Kocham i uważajcie na siebie!!!

Z opisu wynika, że Sylwia nie przeszła choroby w łagodny sposób. Męczyły ją uporczywe duszności i osłabienie, a jej występ podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów do samego końca stał pod dużym znakiem zapytania.

Podczas koncertu dała prawdziwe show, po czym można wnioskować, że wróciła już do pełni sił. W trakcie występu nie zapomniała o odpowiedniej ochronie przed SARS-CoV-2 – miała na dłoniach niebieskie, gumowe rękawiczki.

Fani w komentarzach dodali jej otuchy. Pochwalili nie tylko show, ale przede wszystkim przekazali życzenia zdrowia na nowy rok i kolejne lata.

  • Było pięknie.
  • Najważniejsze, że wygrałaś z chorbą.
  • Może być lepiej może być gorzej my zawsze będziemy z Tobą. Zdrówka kochana.
  • Nie ważne jak zaśpiewasz, dla nas jesteś najlepsza.

My również życzymy Sylwii dużo zdrowia, a poniżej przypominamy, jak w sylwestra zaprezentowała się na scenie.


Sylwia Grzeszczak - Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020

Sylwia Grzeszczak - Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020

Sylwia Grzeszczak - Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020

Sylwia Grzeszczak - Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020

Sylwia Grzeszczak - Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020

Sylwia Grzeszczak - Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×