Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży! Taką sensację podał tabloid, który zna także płeć dziecka!

Sylwia Grzeszczak druga ciąża

Sylwia Grzeszczak druga ciąża

Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży! Gwiazda już wkrótce ponownie zostanie mamą. Dwutygodnik Flesz dotarł do informacji na temat płci dziecka piosenkarki i jej męża, rapera Libera.

Sylwia Grzeszczak i Liber już wkrótce ponownie zostaną rodzicami! Para, która w grudniu 2015 roku doczekała się córki Bogny, spodziewa się drugiego dziecka. Informację o ciąży piosenkarki przekazał dwutygodnik Flesz. Na okładce najnowszego wydania widnieje zdjęcie Sylwii w towarzystwie Joanny Krupy. Nie bez powodu. Z krótkiej wiadomości zapowiadającej numer, dowiadujemy się, że dziennikarzom tabloidu udało się dotrzeć do informacji na temat płci i imion dzieci, które wkrótce artystki powitają na świecie:

Córka czy synek? Sylwia Grzeszczak i Joanna Krupa zostaną mamami. Jak chcą dać na imię swoim dzieciom?

Wspaniała wiadomość ucieszyła fanów, którzy w komentarzach na portalach społecznościowych ślą gratulacje pod adresem swojej ulubienicy. Na razie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Sylwia Grzeszczak. Sądząc po jej ostatnich zdjęciach, które powstały za kulisami festiwalu w Opolu, jej brzuszek musi być coraz bardziej widoczny. Artystka na scenie Amfiteatru Tysiąclecia zaprezentowała się w kreacji sprytnie maskującej ewentualne krągłości.

Po pierwszym porodzie, Grzeszczak zrobiła sobie półroczny urlop od pracy. Na listy przebojów powróciła z megahitem Tamta dziewczyna. Czy i tym razem fanów twórczości zdolnej piosenkarki czeka przerwa w koncertach. Czy Sylwia zaprzestanie realizacji swoich projektów muzycznych? Na razie wiadomo, że piosenkarka pojawi się w charakterze gwiazdy na sierpniowym festiwalu w Sopocie Top of the Top, który wyemituje TVN. Być może będzie to jej pożegnalny występ przed porodem. Z całą pewnością, po tak sensacyjnej informacji, wzrok wszystkich widzów oraz flesze fotoreporterów będą zwrócone wyłącznie w kierunku brzucha piosenkarki.

Serdecznie gratulujemy.

Sylwia Grzeszczak o powrocie do pracy po pierwszym porodzie:

Zobacz: Opole 2019: Sylwia Grzeszczak jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze! Oczy wszystkich były skierowane tylko na nią i jej męża!

Zobacz: Sylwia Grzeszczak w urodziny została wkręcona przez męża! Liber przygotował niespodziankę, o której mówił dzisiaj cały TVN!

Zobacz: Sylwia Grzeszczak wystrzeliła jak torpeda w samym staniku! Wreszcie pokazała co skrywa pod sukienką!


Sylwia Grzeszczak w drugiej ciąży. Okładka Flesza

Sylwia Grzeszczak w drugiej ciąży. Okładka Flesza

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×