Szukaj

Gwiazda TVP urodziła synka. Dopiero po kilku dniach pochwaliła się szczęśliwą nowiną

Gwiazda TVP urodziła

Gwiazda TVP urodziła

Gwiazda TVP urodziła synka. Dopiero po kilku dniach pochwaliła się w sieci pierwszym zdjęciem maluszka. Dodała też kadr, na którym pozuje z całą rodziną.

Show-biznes w zeszłym roku przeżył prawdziwy baby boom, który jak się okazuje, będzie trwał jeszcze w kolejnych miesiącach. Nie było tygodnia, by któraś gwiazda nie informowała o ciąży, albo porodzie. Niektóre z nich – tak jak Małgorzata Rozenek – chwilę po rozwiązaniu podzieliły się z fanami szczęśliwą nowiną. Inne – przykładem Barbary Kurdej-Szatan – pokazały się w sieci dopiero po jakimś czasie. W rodzinach polskich gwiazd pojawiło się w zeszłym roku wiele maluszków.

Powiększyła się także rodzina Sylwii Dekiert. Jest ona znaną z TVP dziennikarką sportową. Pracę w stacji rozpoczęła w 2002 roku. Widzowie doskonale zapamiętali ją z takich programów jak: Orły Nawałki, Orły Sportu, czy Wielki Test, który prowadziła w duecie z Maciejem Kurzajewskim.

Prywatnie gwiazda TVP również interesuje się sportem. Śledzi rodzimą ligę piłki nożnej i kibicuje Legii Warszawa.

Sylwia Dekiert urodziła syna

Dziennikarka od jakiegoś czasu spotyka się z producentem telewizyjnym Sławomirem Nelupem. W 2019 roku zakochani zaręczyli się, a kilka miesięcy później poinformowali, że spodziewają się dziecka.

Chociaż wcześniej Sylwia raczej unikała afiszowania się życiem prywatnym i rzadko udzielała wywiadów, to teraz postanowiła zrobić wyjątek i pochwaliła się w sieci pierwszym zdjęciem swojego synka. Nie zrobiła tego jednak od razu. Chłopiec przyszedł na świat na przełomie roku.

Bardzo dziwny był ten rok. Zaskakujący jak żaden inny. Plan na 2021? #3majmysierazem #trzechmuszkieterów #dorian #igor #luka

Gwiazda dodała fotografię, na której widzimy całą szczęśliwą rodzinę. Pozuje na niej razem z narzeczonym, maleńkim Luką, którego imię zdradziła w hasztagach, oraz dwoma starszymi synami z pierwszego małżeństwa: Igorem i Dorianem.

Dumnym rodzicom gratulujemy narodzin syna.


Sylwia Dekiert urodziła syna

Sylwia Dekiert urodziła syna

Sylwia Dekiert - syn Luka

Sylwia Dekiert - syn Luka

Sylwia Dekiert w ciąży

Sylwia Dekiert w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×