Sylwester 2021 TVP. Maja Hyży zaliczyła wpadkę za kulisami koncertu. Wszystko szło na żywo

Maja Hyży

Maja Hyży

Sylwester 2021 TVP. Maja Hyży zaliczyła wpadkę przed występem. Zrobiło się gorąco i zabawnie. O co poszło?

Maja Hyży karierę wokalną zaczęła w 2013 roku. Wtedy, wraz z ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyży, wystąpiła w programie X Factor w TVN. Dwa lata później wydała swój debiutancki album pt. W chmurach. Krążek ukazał się na rynku dzięki staraniom wydawnictwa QL City. W czerwcu tego samego roku wzięła udział w koncercie na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2018 i 2020 starała się o to, aby zostać reprezentantką naszego kraju w Konkursach Piosenki Eurowizji.

W życiu prywatnym Maja była długo związana z Grzegorzem. Ma z nim dwóch synów – bliźniaków Alexandra Wiktora (ur. 2012). Para rozwiodła się rok po narodzinach chłopców. W 2020 roku związała się z Konradem Kozakiem. W tym samym roku urodziła się ich córeczka Antonina. Jako pierwsi przekazaliśmy wczoraj informację o tym, że wokalistka jest w trzeciej ciąży.

Tak to prawda. Maja jest w ciąży. To już czwarty miesiąc – oficjalnie potwierdziła nam osoba ze środowiska Mai i jej partnera.

Tym samym potwierdziła wcześniejsze plotki. Na ciążowy brzuszek piosenkarki zwróciliśmy już uwagę podczas koncertu kolęd na antenie TVP. Więcej przeczytacie o nim w TYM tekście. Zresztą sam menadżer Mai potwierdził nam te doniesienia, dodając, że gwiazda jest w 4. miesiącu ciąży.

Podczas wywiadu dla TVP za kulisami sylwestra zaliczyła drobną wpadkę. Okazało się, że nie wie, czyją piosenkę wykona podczas dzisiejszego koncertu. Co powiedziała?

Sylwester 2021 TVP. Wpadka Mai Hyży w wywiadzie

Maja Hyży wystąpi dziś wieczorem na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. W trakcie rozmowy z TVP, którą emitowano na żywo, wyjawiła, jaką piosenkę zaśpiewa. Pomyliła jednak jej autorów…

Będzie też duet z Kubą SzmajkowskimDua Lipa i Eric Clapton „Cold Heart”. Chyba wszyscy znają ten utwór – powiedziała gwiazda stacji Jacka Kurskiego.

Fani szybko wyłapali błąd. Piosenkę bowiem wykonuje oryginalnie nie Eric Clapton, ale Elton John. Ciężko jednak nie uznać wpadki Mai za zwykłe przejęzyczenie, zwłaszcza że przed rozmową z reporterką TVP Info poprawnie wskazała wykonawców na live czacie z fanami i w wywiadzie z reporterką Jastrząb Post.

Rozmowę z Mają zobaczycie poniżej.

Oryginalne wykonanie piosenki Eltona i Dua Lipa wysłuchacie w poniższym okienku.

Przypomnijmy, że na Sylwestrze Marzeń z Dwójką wystąpią też m.in. Jason DeruloMaryla RodowiczMarcin MillerMagda Narożna i Piękni i MłodziSławomirRafał Brzozowski.


Maja Hyży - Sylwester 2021. Próby w Zakopanem

Maja Hyży - Sylwester 2021. Próby w Zakopanem

Maja Hyży - Sylwester 2021. Próby w Zakopanem

Maja Hyży - Sylwester 2021. Próby w Zakopanem

Maja Hyży - Sylwester 2021. Próby w Zakopanem

Maja Hyży - Sylwester 2021. Próby w Zakopanem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×