Szukaj

Sylwester 2020: Dla Loony od hitu „Bailando” czas stanął w miejscu! Ona naprawdę ma 46 lat?!

Loona

Loona

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020 na scenie pojawiła się Loona. Wokalistka porwała wszystkich do tańca latynoskimi rytmami. Jak wyglądała podczas koncertu?

Sylwester 2020 był prawdziwym muzycznym wydarzeniem. Chociaż organizacja koncertów stała tego wieczoru pod wielkim znakiem zapytania, to jednak w reżimie sanitarnym udało się stworzyć prawdziwe widowisko. Na scenie pojawiły się największe gwiazdy. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów mogliśmy usłyszeć największe hity rodzimej sceny muzycznej. Ku wielkiemu zaskoczeniu fanów na kilka godzin przed rozpoczęciem imprezy swoim występem ten wieczór zdecydowała się uświetnić Maryla Rodowicz, chociaż wcześniej jej menadżer deklarował, że w tym roku nie zobaczymy jej podczas żadnego koncertu.

Nie brakowało także zagranicznych gwiazd. Na scenie Polsatu pojawiła się Loona. Pochodząca z Holandii wokalistka śpiewa w języku hiszpańskim, angielskim, a nawet francuskim. Jej największe przeboje są doskonale znane polskim fanom. Co roku bowiem gości ona na sylwestrowych imprezach w Polsce. Podczas swoich występów podrywa wszystkich do tańca. Latynoamerykańskie rytmy i skoczna muzyka powodują, że nogi same rwą się na parkiet. Podczas swoich występów zachwyca także fantazyjnym strojem. Jak wyglądała w tym roku?

Sylwester 2020 Polsat: Jak wyglądała Loona?

Loona pojawiła się podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Gwiazda zaśpiewała oczywiście swój największy przebój Bailando, na który z utęsknieniem od roku czekali jej wszyscy polscy fani. Na scenie jak zawsze nie zawiodła i dała prawdziwe energetyczne show. Nie zabrakło też tańca i zmysłowego układu. Artystka miała aż dwa wejścia, a za każdym razem pokazywała się widzom w innej kreacji.

Sylwester 2020 Polsat -Loona

Sylwester 2020 Polsat -Loona

Najpierw pojawiła się w czarnym opinającym jej sylwetkę kombinezonie ozdobionym przy dekolcie złotymi paskami. Do tej kreacji dobrała białą narzutę z koronkami i złotymi zdobieniami. Później wkroczyła na scenę w całkiem innym wydaniu. Gwiazda założyła spodnie uszyte z kolorowych tkanin, do tego dobrała pomarańczowy top, a na jej ramionach znalazły się kolorowe pióra. Założyła też wygodne sportowe buty, które zdecydowanie ułatwiły jej taneczne popisy.

Trzeba przyznać, że w każdym wydaniu wyglądała zjawiskowo i zachwycała figurą.


Sylwester w Polsacie 2020 - Loona

Sylwester w Polsacie 2020 - Loona

Loona - Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020

Loona - Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020

Sylwester 2020 Polsat -Loona

Sylwester 2020 Polsat -Loona

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×