Sylwester 2020 u gwiazd: Marina, Lewandowscy, Rozenek, Kwaśniewska

Sylwester 2020 na Instagramie

Sylwester 2020 na Instagramie

Sylwester 2020: gwiazdy świętują ostatni dzień w roku. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia: Kasia Zielińska, Barbara Kurdej-Szatan, Julia Wieniawa, Lewandowscy. Galeria jest aktualizowana na bieżąco.

Sylwester to zwyczajowo największa impreza w roku. Dodatkowo tego dnia wiele osób tłumnie wychodzi na ulice zobaczyć fajerwerki lub coraz popularniejsze w ostatnich latach pokazy świetlne. Niestety w tym roku koronawirus pokrzyżował te plany. 31 stycznia rząd chce ograniczyć tego rodzaju zabawę, by liczba zakażeń nie poszła w górę. Większość z nas zostanie w domu. Mimo to ostatni dzień 2020 roku możemy spędzić całkiem przyjemnie, np. oglądając koncerty, jakie przygotowały dla nas Polsat i TVP.

Jak świętowały gwiazdy? Liczne zdjęcia pojawiły się na Instagramie.

Sylwester 2020: Jak świętują gwiazdy?

Gwiazdy w różny sposób spędzają sylwestra 2020. Niektóre w wygodnych domowych strojach tylko z najbliższą rodziną, inne odsztafirowane, wybierają się na spotkania z przyjaciółmi – oczywiście w ograniczonym gronie, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa.

Kasia Zielińska opublikował zdjęcie inspirowane Lewandowskim. Pozuje prosto z łóżka i życzy wszystkim, jak najlepszego 2021.

Kameralnie spędzają także ten dzień Agnieszka Woźniak-Starak, która rozkoszuje się towarzystwem pupili, a także Anna Mucha, która zażywa kąpieli. Julia Wieniawa w małej czarnej udała się na imprezę. Barbara Kurdej-Szatan świętuje w niesamowitym makijażu. Paulina Krupińska razem z dziećmi popija bąbelki. Anna i Robert Lewandowscy razem z córeczkami we wspaniałych nastrojach wchodzą w nowy rok. Romantycznie jak zawsze Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Oprócz nich zdjęciami z sylwestra pochwalili się także: Viki Gabor i Gromee, Sylwia Bomba, Maciej Zień, Weronika Książkiewicz, Rafał Maślak, Katarzyna i Cezary Żakowie, Dominika Gwit, Dawid Woskanian, Joanna Koroniewska, Dorota Szelągowska, Joanna Racewicz, Bartłomiej Topa, Agnieszka Kotońska, Marcin Mroczek, Robert Kapica, Agnieszka Kaczorowska, Małgosia Borysewicz, Ola Kwaśniewska, Paula Tumala, Marta Glik, Kasia Sokołowska, Marcin Prokop, Marta Wierzbicka, Marina, Robert El Gendy, Iza Małysz, Michał Pazdan, Jarosław Bieniuk, Kwiat Jabłoni, Katarzyna Bosacka, Dagmara Kaźmierska, magdalena Lamparska.

Zdjęcia w galerii.


Kasia Zielińska - Sylwester 2020

Sylwester 2020: Kasia Zielińska

Anna Mucha - Sylwester 2020

Anna Mucha - Sylwester 2020

Julia Wieniawa – Sylwester 2020

Julia Wieniawa – Sylwester 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×