Szukaj

Anna Mucha wysunęła biust z wanny pełnej piany i zaświeciła sutkami do obiektywu! Mocno wejdzie w 2021

Anna Mucha - sylwester 2020

Anna Mucha - sylwester 2020

Anna Mucha z rozmachem postanowiła wejść w 2021 rok. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała naprawdę sporo.

Anna Mucha, jak wiele gwiazd podczas pandemii, mocno uaktywniła się na Instagramie. Żeby pozostać w stałym kontakcie ze swoimi fanami, publikowała posty, w których zdradzała, co ciekawego dzieje się w jej życiu zawodowym, a bywało, że i w prywatnym. Gwiazdę M jak Miłość obserwuje spora liczba internautów, którzy z zaciekawieniem śledzą jej poczynania.

W ciągu ostatniego czasu sprawiła internautom niemałą niespodziankę i opublikowała kilka zdjęć, na których głównymi bohaterami są jej dzieci, co jest naprawdę prawdziwym rarytasem. Chociaż konsekwentnie nie pokazuje ich twarzy, to i tak jej sympatycy mogą podziwiać jak pięknie się rozwijają pociechy ulubienicy.

Słynąca z ciętego języka i błyskotliwych ripost Mucha nie ma też oporów przed tym, aby pokazać się w całej okazałości. Na jej profilu możemy znaleźć wiele ponętnych kadrów, jak chociażby ten, na którym pozuje prosto z wanny. Łazienka i pełne piany miejsce relaksu chyba sobie upodobała, bo tak też postanowiła pożegnać 2020.

Sylwester 2020: Anna Mucha rozebrana wynurza się z piany

Na profilu Ani mogliśmy podglądać, jak przygotowuje się do Bożego Narodzenia. Jakiś czas temu postanowiła wprowadzić fanów w świąteczny nastrój i ubrana jedynie w koronkową bieliznę zaśpiewała dla nich piosenkę Last Christmas. Pokazała, jak szaleje w kuchni, lepiąc pierogi.

Jakiś czas temu pochwaliła się także nowym, poprawionym uśmiechem, stwierdzając, że cieszy się, że pożegnała się z krzywulcami. Rok 2020 to też czas, kiedy pochwaliła się nową miłością. Wiadomo, że spotyka się z aktorem Jakubem Wonsem. Zdaje się, że Mucha może uznać, że to był dla niej dobry czas.

Mimo to postanowiła z przytupem wejść w 2021. Opublikowała zdjęcie prosto z wanny. Stwierdziła, że już jest gotowa na nowe i zażartowała, nawiązując do sytuacji na zdjęciu, że mam nadzieję, że nowy rok pozwoli nam żyć z odsłonięta twarzą.

no ja już gotowa na powitanie 2021
a jak tam u Was?
mam nadzieje ze w kolejnym roku będziemy już żyć z odsłonięta piersią
tfu!  twarzą !

Odważnym postem aktorki zachwycili się jej fani, którzy życzą jej wszystkiego najlepszego w nowym roku. Nie brakuje też pełnych humoru odpowiedzi na zabawny wpis.


Anna Mucha - Sylwester 2020

Anna Mucha - Sylwester 2020

Anna Mucha - Boże Narodzenie 2020

Anna Mucha - Boże Narodzenie 2020

Anna Mucha

Anna Mucha

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×