Szukaj

Sylwester 2019 w TVN: Edyta Górniak, Bajm, Sylwia Grzeszczak… znamy całą listę gwiazd!

Sylwester 2019 TVN

Sylwester 2019 TVN

Edyta Górniak, Bajm, Sylwia Grzeszczak, Perfect i najlepsi polskiej estrady zawładną ostatnia nocą 2019 roku. Kto jeszcze wystąpi na koncercie sylwestrowym TVN?

Sylwester 2019 coraz bliżej. Już wkrótce trzy największe stacje telewizyjne wyemitują koncerty, w czasie których nie zabraknie największych gwiazd. Zgodnie z zapowiedziami  TVP zaprasza do Zakopanego, Polsat do Chorzowa, a TVN na Plac Bankowy w Warszawie.  Już wiadomo jakie gwiazdy wystąpią na scenie ostatniej z wymienionych stacji.

Sylwester 2019 w TVN – kto wystąpi?

31 grudnia w centrum stolicy odbędzie się Sylwester TVN. Pięciogodzinną zabawę do białego rana zapewnią najjaśniejsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Już po raz piąty telewizja TVN i Urząd Miasta Stołecznego Warszawy łączą siły, aby zapewnić moc sylwestrowych wrażeń mieszkańcom stolicy i widzom przed telewizorami. Czeka nas pięć godzin spektakularnego widowiska.

Najjaśniejszym punktem ostatniej nocy roku 2019 nocy będą występy gwiazd. Na sylwestrowej scenie TVN w tym roku zagrają: Sylwia Grzeszczak, Bajm, Edyta Górniak, Perfect, Natalia Szroeder, Kombii, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Pectus, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska, Ania Karwan, Liber, Baranovski oraz Aleksandra Gintrowska.

Edyta Górniak na koncercie w Krakowie

Edyta Górniak na koncercie w Krakowie – wystąpi także na Sylwestrze TVN

Artyści wykonają swoje największe przeboje oraz światowe hity, które królowały w rozgłośniach radiowych w ostatnich dziesięcioleciach. Oprócz nich na scenie pokaz swoich umiejętności dadzą także tancerze Egurrola Dance Studio.

Na naszych widzów czeka niezapomniana i pełna dobrej energii noc. Tegoroczny Sylwester na Placu Bankowym to będzie barwne, kolorowe show. Wystąpią wspaniali artyści. Usłyszymy przeboje polskie i zagraniczne, a oprawę choreograficzną widowiska stworzy Agustin Egurrola. Wraz z widzami TVN wejdziemy w Nowy Rok tanecznym krokiem i w dobrych humorach – mówi producentka imprezy, Bożena Janik.

Warszawa ponownie stanie się stolicą Sylwestra! Początek transmisji z Placu Bankowego już 31 grudnia o godz. 19.45 w TVN i na Playerze. Takiej imprezy nie można przegapić!

Zobacz: Sylwester 2019 w TVP z nowymi prowadzącymi! Kto za Tomasza Kammela i Barbarę Kurdej-Szatan?


Edyta Górniak na koncercie w Krakowie

Edyta Górniak na koncercie w Krakowie

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Grzegorz Hyży - Earth Festival Uniejów 2019

Grzegorz Hyży - Earth Festival Uniejów 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×