Sylwester 2019: Polsat szykuje prawdziwą petardę! Wiemy, kto wystąpi na Stadionie Śląskim

sylwester 2019

sylwester 2019

Michał Szpak, Sławomir, Ronni Ferrari... To tylko niektóre gwiazdy koncertu, które z okazji Sylwestra dla swoich widzów przygotowuje Polsat. Jakie jeszcze atrakcje przewidziano? 

Sylwester 2019 zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce trzy stacje wyemitują koncerty, w czasie których nie będzie brakowało największych gwiazd. Zgodnie z zapowiedziami, TVN zaprasza do Warszawy, TVP do Zakopanego, a Polsat do Chorzowa. O ile plan dwóch pierwszych z wymienionych stacji jest tajemnicą, ostatnia postanowiła odkryć karty.

Sylwester 2019: Co wydarzy się podczas koncertu w Polsacie?

Okazuje się, że Polsat urządzi koncert, w czasie którego zabrzmią największe dyskotekowe przeboje tego roku. Wśród nich Ona by tak chciała Ronniego Ferrari oraz Mama ostrzegała zespołu Daj to głośniej. Oprócz nich, do tańca porwą m.in. DJ Bobo, Layzee Fka Mr President, Maciej Maleńczuk, Sławomir oraz Michał Szpak.

Michał Szpak – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Michał Szpak – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

[wp_quiz id=”452″]

Ozdobą sylwestrowej nocy stanie się Cleo, która zaprezentuje najważniejsze utwory w swojej karierze: Za krokiem krok, Łowcy gwiazd i My Słowianie. Oprócz niej, wystąpi zespół Piersi, który wykona porywającą do tańca Bałkanicę, a Ich Troje przypomni A wszystko to…. 

Na sylwestrowej scenie zobaczymy i usłyszymy zespół Feel, Enej oraz Future Folk z emanującym zawsze promiennym uśmiechem wokalistą Staszkiem Karpielem – Bułecką.

Każdy z artystów wykona też przeboje spoza swojego repertuaru. Jakie? Tego na razie nie zdradzimy, ale z pewnością warto być z Polsatem tego wieczoru! O dobry nastrój i taneczne hity zadbają również muzycy disco polo. Ślązacy Long&Junior, MiG, After Party, Defis, oraz Miły Pan – informują organizatorzy.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów umiejętności taneczne zaprezentują dwie zwycięskie pary wyłonione w konkursie ogłoszonym w finałowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”.

Nie da się ukryć, że będzie się działo!

Zobacz: Sylwester 2019 w TVP z nowymi prowadzącymi! Kto za Tomasza Kammela i Barbarę Kurdej-Szatan?


After Party - Sylwester 2019, Chorzów

After Party - Sylwester 2019, Chorzów

Michał Szpak- Sylwester 2019, Chorzów, fot. Sony Music Poland

Michał Szpak- Sylwester 2019, Chorzów, fot. Sony Music Poland

Captain Jack - Sylwester 2019, Chorzów

Captain Jack - Sylwester 2019, Chorzów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×