Ronnie Ferrari hitem Sywlestra 2019! Jego występ z „Ona by tak chciała” trafił do czołówki YouTube’a [WIDEO]

Ronnie Ferrati – Ona by tak chciała, Sylwester 2019 Polsat

Ronnie Ferrari – Ona by tak chciała, Sylwester 2019 Polsat

Sylwester 2019. Ronnie Ferrari z Ona by tak chciała hitem YouTube'a. Jego występ z Chorzowa cieszy się największą popularnością w sieci. W ciągu kilku godzin trafił na listę najczęściej oglądanych filmów dnia.

Sylwestrowe koncerty za nami. Drugi najlepszy wynik oglądalności, po TVP, zanotował Polsat. Koncert z Chorzowa śledziło średnio 2,1 miliona widzów. Publiczność mogła podziwiać takie gwiazdy jak Michał Szpak, Ich Troje czy Ronnie Ferrari. To występ tego ostatniego jest dziś hitem internetu.

Ronnie Ferrari podczas Sylwestra 2019 zaśpiewał swój wielki przebój Ona by tak chciała. Piosenka zasługuje na tytuł hitu minionego roku. Łatwy i szybko wpadający w ucho refren tak bardzo spodobał się Polakom, że uczynił z 21-latka z Gdańska jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd muzycznych w kraju.

[wp_quiz id=”1188″]

Sylwester 2019: Ronnie Ferrari z Ona by tak chciała hitem YouTube’a

Występ Ronniego Ferrari w Polsacie został przyjęty bardzo entuzjastycznie przez chorzowską publiczność. Pochodzący z Trójmiasta gwiazdor zaśpiewał Ona by tak chciała w ocenzurowanej wersji i wykosił całą konkurencję. Jego występ jest już w pierwszej 40. najpopularniejszych filmów na platformie YouTube, a do sieci trafił zaledwie kilka godzin temu.

Sylwester Polsatu 2019 - Ronnie Ferrari

Sylwester Polsatu 2019 – Ronnie Ferrari

W komentarzach pod filmem możemy przeczytać sporo pochwał pod adresem autora hitu Ona by tak chciała. Wielu internautów zaznacza, że tylko dla niego oglądało sylwestra w Polsacie:

  • Od 20:00 na to czekałem…
  • Tylko na niego czekałam!
  • Od 20.00 czekałam na jego piosenkę.
  • Prawie 4 godziny oglądałam Polsat dla tej piosenki.

Choć Ronnie jest dziś królem sylwestra w internecie, to podczas koncertów na żywo największą popularnością cieszył się Zenek Martyniuk. 23-minutowy występ króla disco-polo śledziło ponad 8 milionów Polaków.


Ronnie Ferrari – Ona by tak chciała, Sylwester 2019 Polsat

Ronnie Ferrari – Ona by tak chciała, Sylwester 2019 Polsat

Ronnie Ferrari – Ona by tak chciała, Sylwester 2019 Polsat

Ronnie Ferrari – Ona by tak chciała, Sylwester 2019 Polsat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×